Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ami óta ide járok, sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ami óta ide járok, sokat csalódtam az emberekben. Konkrétan a hűség, az erkölcsök terén. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Annyi megcsalásról, biszexségről, és hasonlóról hallani itt, hogy már lassan nem is lehet azt hinni, vannak normális emberek.
2013. júl. 2. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

A biszexualitás magánügy, ezen kiborulni...

Hűtlenség meg mindig is létezett, ez sem újdonság, bár az engem is meglepett, hogy mennyien tartják ezt elfogadhatónak.

Ettől függetlenül azért én nem félek attól, hogy nincsenek normális emberek, jó párat ismerek. Plusz ők nyilván nem írogatnak ide, hogy "figyuzzatok, de erkölcsös vagyok én". Ez az oldal a problémák megbeszélésére szolgál (meg a trollkodásra).

2013. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, gondoltam, hogy van, de azt nem, hogy ennyi...
2013. júl. 2. 11:41
 3/7 ASOT ***** válasza:
Eddig is sok volt, akik körülöttünk élnek azoknál is sokaknál megtörténtek, csak azt nem hozzák az emberek nyilvánosságra nem beszélnek róla, itt viszont leírják.
2013. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Messziről jött nethuszár azt ír, amit akar, én inkább a való életből, meg a saját tapasztalataimból szerzem az információkat, mint innen.
2013. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát, ha csaka való életet veszem, akor nem látok arányában sok mocskot. De lehet, hogy nekik is van...Csak nem tudok róla.

Ez kb olyan érzetű, mint amikor látod a harcokat, az éhezéseket, és ha ki mész az utcára, akkor kb minden rendben.

2013. júl. 2. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, csak amikor harcokat, meg éhezést látsz, az a valóság, amiket meg itt olvasol, annak valószínűleg a töredéke az.

Természetesen biztos a való életben is vannak problémák és ha az utcára kimegyek, sem azt látom, hogy "minden rendben". De ettől még vannak rendes és kevésbé rendes emberek, jó és rossz kapcsolatok.

Arra gondolok, hogy ha itt látok egy csomó rossz párkapcsolatot például, de az enyém jól működik, attól még nem fogok csalódni a saját kapcsolatomban, mert itt sokan csalódtak. Ezért fontosabb nekem mindig a saját tapasztalat, mint az olvasott. Én is sokszor nézek ki a fejemből, hogy jesszus, mik vannak, de ettől még nem csalódok kollektíven az emberekben. :)

2013. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, én naívan azt hittem, hogy a megcsalás egy ritka dolog. És az emberek biztosak a dolgukban a párkapcsolatukat illetően, mint én szoktam lenni.

Na meg hogy nincs ennyi elkeseredett pasi az egész országban.Erre egy oldalon is rengeteg van...

2013. júl. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!