Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek ennek ellenére terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek ennek ellenére terhes?

Figyelt kérdés
Védekezés nélkül szeretkeztünk a párommal! Tudom, nagy hiba volt! Végül megjött a menstruációm, de mivel ismerek olyan nőket, akik menstruáció ellenére is terhesek voltak. Ezért menses után csináltam 2 tesztet. Mind a kettő negatív lett. Az első tesztet este csináltam meg, majd 2 hétre rá a másikat szintén este. Szerintetek befolyásolhatta az eredményt az , hogy nem első vizeletből csináltam a tesztet? Szerintetek megnyugodhatok? Vagy csináljak még egy tesztet első vizeletből? Köszönöm szépen a válaszokat !
2013. júl. 2. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy megjött a menzeszed és a teszt is negatív lett elég valószínűvé teszi, hogy nem vagy terhes. Ritka az, hogy terhesség alatt is van menstruáció, a teszt pedig ritkán téved.
2013. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz.
2013. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Azért még 4 nap múlva csinálok első vizeletből egy tesztet!
2013. júl. 2. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges, lassan a következő menstruációd is megjön. Mondjuk annyi eszed lehetett volna, hogy ha második tesztet is csinálsz, legalább első vizeletből, de igazából tök mindegy. ennyi idő után estiből is kimutatta volna.


Ráadásul az egyáltalán nem általános, hogy valaki menstruál a terhesség alatt: nagyon ritka és általában semmi jót nem jelent. Ez olyan, mintha olvasnád, hogy a fejfájás az agydaganat egyik tünete, és elkezdenél ráparázni, hogy fáj a fejed, tehát rákos vagy.

2013. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy felesleges, de eléggé elbizonytalanított az, hogy fáj a hasam alja és sűrűn kell pisilnem. Bár ez lehet felfázás miatt is. A mellemben pedig néha szúrás szerű fájdalmat érzek.
2013. júl. 2. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezeket már csak bebeszéled magadnak.
2013. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem így igaz, ahogy leírtad!
2013. júl. 2. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!