Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez 13 éves kislányoktól? (lent videó)

Figyelt kérdés

idősebb vagyok náluk, 17 éves fiú vagyok . De nekem ez annyira bizarr , hogy 13 éves kislányok már ilyeneket csinálnak interneten és ki vannak akadva ha k.rvázzák őket.

[link]

[link]

[link]

és ezek még a jobbik esetek..


2013. júl. 2. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság nekik. :d
2013. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom mi a jelentése, de hát...istenem .
2013. júl. 2. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
nem értem...attól r***ncok h puszit küldenek???Ettől miért azok? Szerintem a vidikben semmi durva nincs..16L
2013. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Ilyenkor érzem magam kib szott büszkének azért, mert ÉN 13 évesen még kint lófráltam a haverokkal és nem ezen a szutyok ask-fm-en lógtam és cinkeltem magam. Azért úgy 10 év múlva megmutatnám neki, hogy nézd már mekkora korcs voltál.:D

Nagyon el van kanászkodva a mai fiatalság, én se vagyok húde k rva sokkal idősebb, de szégyen ami megy. Egy-kettőt jól helyre kéne pofozni. Annyira nagynak képzelik magukat, aztán mikor durvul a helyzet futnak anyucihoz meg a bátyóhoz. SZÁNALMAS!!!!!

2013. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ömmm....

Én is ebbe a korosztályba tartozom lécci azért gondoljatok a normális lányokra is...

Mi ilyet soha nem csinálnánk :O

2013. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Drága #4-es

látod valahol is a "minden 13 éves lány" célzást?!

NEM, tehát nyomás barbizni.:D

2013. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Itt van még 2 kép.

[link]

[link]

...de még ha jól nézne ki a lány , baccus...

2013. júl. 2. 13:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Szánalmas kis csitrik, de azért azt észrekéne venned hogy van cigány beütésük azok meg mind ilyen aljanép, az értelmi szintjükről meg nem érdemes beszélni.

Viszont az tény hogy ritka csúnyák.

De kurväk mindig kellettek, kellenek és kelleni is fognak.

2013. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol a probléma? Átlagos, elb*szott kislányok. Húzd meg mindkettőt, akár együtt akár külön, legalább lesz egy jó estéd.
2013. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
még őszinte a sikolyuk
2013. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!