Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem tenne jót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem tenne jót legalább három év katonai szolgálat a rinyálós, magukat érzékenynek tartó embereken?

Figyelt kérdés

Most komolyan, facebookon azt látom, hogy ott sírnak, hogy őket a csaj csak barátnak tartja, meg jaj bekerültek a barátzónába, hogy minden nő prosti, mind csak a kocsira bukik.


Én is rinyálhatnék, de nem teszem. Szerintem a katonaság jót tenne nekik, ott végre megtudnák, hogy milyen keménynek lenni.

24/F


2013. júl. 2. 14:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Főleg annak tükrében vicces ez a kérdés, hogy a fiúk tizenévesen a legrosszabbak, akkor a legtiszteletlenebbek, aztán ugye a katonaság csak utána jön(ne). Egyébként ez régen se volt másképp, de mindegy.
2013. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#7: "Tisztelet, fegyelem, férfiasság, hazaszeretet."


Hát ha ehhez katonaság kell, akkor a szülők már valamit nagyon elrontottak.

2013. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

A legjobb az egészben, hogy 18 éves kis pi*ák ugatnak a férfiasságról. Tisztelet a kivételnek, de java részt holt részegen, térden csúszva a saját hányásukban csúszkálnak pasiról pasira. Na ezek után rátok is rátok férne a katonaság! Megtanulnátok, hogy egy NŐ nem ilyen. Érdekes ezt senki nem veszi észre, csak azt, hogy a pasik nyámnyilák... Ha nem lenne ilyen sok igénytelen, alkoholista könnyűerkölcsű buta pi**a, akkor talán mások lennének a pasik is...

Szerencsére nekem nem kell megküzdenem az üresfejű l0ty*kkal, mert meleg vagyok, és most lehet lepontozni és lehurrogni, de akkor is igazam van.

Ha kell én napi x órában emelgetek 20-30 kilós zsákokat, stb...

Szóval menjek katonának az, aki itt tanácsolja meg egyet ért. Az én apám is volt katona és 6 évesen elhagyott, ivott, játékgépezett, piti kis bűnöző lett, lopott csalt hazudott... Szóval ennyit erről.

Én 19 évesen többe tettem le az asztalra a kitartó szorgalmammal, akaraterőmmel és munkámmal, mint sok már 25 éves, akinek az élete a piálásból és a csavargásból áll ki. Elnézést a fogalmazásomért és az erős kifejezéshasználatért, de kiborít joggal a sok ilyen "bölcs" gondolat.

Tisztelet a kivételnek, nem szeretnék általánosítani, de nyilván azok fognak itt nekem nyáladzani, meg szavakkal dobálózni, akik magukra ismernek az általam vázoltakkal.

19/f

2013. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
kevesebbet rinyálnának pl ha nem lenne faceb..k
2013. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Igen, biztos sokkal férfiasabbak lesznek, ha fiatal felnőttként, amikor épp kezdik megismerni a másik nemet, összezárják őket egy rakás férfival. De ha már bevezetnék ezt a hülyeséget, akkor legyenek következetesek: A nőknek is kelljen menniük. De nem ám könnyített egészségügyi feladatokra. Ugyanúgy szétlövetni a hátsó felüket.
2013. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Mindenkinek, nem csak a fiúknak, ugyanúgy a lányoknak is! mert nem csupán a fiúkkal van itt baj, hanem a lányokkal is! Smink, műköröm, drága cuccok le, egyenruha fel! Aztán mehet, hagy szóljon!

Nincs megkülönböztetett figyelem, mindenki egyenlő! Nem teljesítette a feladatot? Akkor jöhet a büntetés! ugyanúgy a léha, semmit nem érő cicababákat is be lehet osztani padlósikálásra, krumplipucolásra és ugyanúgy nem halnak bele egy kis fizikai megterhelésbe sem!

Egy értelmes, normális, tartalmas kiképzés mindkét nemnél rengeteget javítana a mai magyar fiatalságon és közvetve a magyar társadalmon is! Nem lenne az a sok idióta, akik beképzeltek a semmire és lenéznek mindenki mást!


Egy apró megjegyzést viszont tennék! Nőket nem véletlenül nem osztanak be harcoló alakulatba! Ha egy nő megsérül, akkor az összes férfi vele lenne elfoglalva, a küzdelem helyett és az katasztrófa lenne! Ez az oka, hogy nők nem harcolnak az első vonalban.

2013. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Vicc, hogy olyanok regélnek katonaságról, akiknek fogalmuk sincs róla...

Amikor még kötelező sorkatonai szolgálat volt, akkor is volt előtte kötelező pszichológiai szűrés, és az olyanokat, akik itt most rinyálnak, eleve be sem vitték katonának, vagy nagyon hamar leszerelték. Ugyanis ők abban a rendszerben teljesen összeroppantak, sokan lettek öngyilkosok. Szóval ez csak az elvek szintjén működik, amit írtok: az önértékelési problémák jellemzően egészen kisgyerekkorból fakadnak, nem lehet drasztikus eszközökkel megváltoztatni, sőt, a teljesítménykényszer ront is a helyzeten. Aki szerint a szigorú fegyelem jót tesz az önértékelési problémák ellen, az tanuljon már egy kis pszichológiát...

2013. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
jó ötlet a katonaság is. de még több múlik a nevelésen manapság a szülök csak pénzelik a kistaknyokat mert ilyen cucc meg olyan de lesz@rják h mivan vele és nem is próbálnak változtatni rajta mert anyuci szemefénye
2013. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

17-esnek igaza van. Katonai szolgálatra vinni olyan embereket, akik könnyen megtörnek a nyomás alatt kész agyrém. Persze, adjunk fegyvert lelkileg kiegyensúlyozatlan ember kezébe, és nézzük meg, hogy csak magát puffantja le vele, vagy pedig magával visz még pár embert...

Mellesleg szerintem a legjobb dolog, ami történt, hogy eltörölték a sorkatonai szolgálatot. Én a "hazámért" egy csepp véremet, sőt egy csepp izzadságomat sem vagyok hajlandó adni, ugyanis a fogalom természettudományos szemlélettel értelmezhetetlen. Nem, mintha annyira sajnálnám a véremet rendszeres véradóként. Csak éppenséggel nem a "honfitársaimnak" segítek vele (ami szintén egy hülye fogalom), hanem embertársaimnak.

2013. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ami engem illet biztos nem segítene. Egy időre megint jó kondiban lennék, de a pszichés gondjaim nem szűnnének meg, talán még rosszabbodna is.
2013. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!