Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maci186544 kérdése:

Lehet, hogy szerelmes vagyok az egyik legjobb barátnőmbe? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmet kb. februárban ismertem meg annyira, hogy barátok legyünk. Soha nem utasítottam el azokat, akik a saját nemükhöz vonzódnak. Eddig ez tök természetesnek tűnt, hogy vannak ilyen emberek is, de már nem tudom, mit tegyek, mert most, hogy velem történik, már nem annyira természetes. Valahogy állandóan rá gondolok, vele álmodom és rettenetesen fáj, hogy nem találkozhatunk mindig, mert pár faluval messzebb lakik. Sokat gondolkodtam rajta, hogy elmondom neki, de szerintem bolondnak tartana és soha többé nem lehetnék a közelében. Mit tegyek? Kérlek segítsetek én ezt már nem bírom! Ő 15 én 13 és mind2en lányok...

2013. júl. 2. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

előbb tud meg hogy ő mint gond erről ..

(mármint a szexuális beállítottságát)..

2013. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De cuki vagy :) Egy kis nyalakodás belefér a nyáron. Mondd el neki finoman. :)
2013. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, de hogy lehet egy ilyen dolgot finoman közölni?? :) amúgy szerintem hetero mert sokat beszél olyan modellekről, színészekről akik nagyon bejönnek neki, bár olyan fiút még nem említett, aki a közelben lakik
2013. júl. 2. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak ideáljai valahol, akikről beszél, álmodozik. A hús vér lány ott vagy te előtte, mondjuk esetleg megkérdezném, hogy szereti e a masszázst, mert akkor szívesen megmasszíroznád...viszel bele egy kis erotikus mozdulatokat, majd amikor el lazul, szépen nyakon puszilod és mosolyogsz egyet....hátha beindul rá.
2013. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zoliba' ***** válasza:
öklözd meg! :) ha tetszik neki,akkor öklözzön meg ő is téged!
2013. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 petácska :p válasza:
attól hogy rá gondolsz és vele álmodsz az nem azt jelenti hogy szerelmes vagy belè . ez a barátokal sokszor előfordul ez csak azt jelenti hogy nagyon jóba vagy vele és bármit megtenél érte hogy ne veszícsd el.
2013. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak nem akarom elveszíteni, mikor vele vagyok mindig ölelgetni akarom, mint egy nagy puha macit és egyszer már majdnem meg is csókoltam de leállítottam magam és szerencsére észre sem vette, hogy akartam csinálni valamit.
2013. júl. 2. 19:59
 8/8 petácska :p válasza:
majd kinönöd csak figyeld .
2013. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!