Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
A párommal közös a legjobb barátunk. Nagyon sokat vagyunk egymásnál, tényleg mintha testvérek lennénk. Sokszor van olyan, hogy odajön hozzám és a derekamnál átkarol, megsimogatja az arcomat, szórakozik a hajammal, örömmel veszi, ha megölelem, volt, hogy a kezemet is megfogta. A párommal nagyon rossz a kapcsolatom az utóbbi időben, és nem hazudok, de jól esik ez a velem való foglalkozás, amit a másik srác csinál. Imádom megölelni, mert ezzel mintha feltöltene. Igaz, amikor hülyéskedünk, akkor mindent mondunk egymásra (te segg, fasz, idióta, szemét :D), de amikor nem szórakozunk, akkor sokszor többet szeretget mint a párom. Múltkor belinkeltem neki egy képet, hogy létezik e fiú-lány barátság. Ezt egy csaj kérdezte és a pasi válasza az volt rá, hogy "most akkor azt akarod megtudni, hogy meg akarlak-e dugni?" És azt mondta rá a srác, hogy azért ez durva lenne, de ő csak barátként szeret. Holott a cselekedetei nem ezt mutatják.

2013. jún. 20. 12:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hát,te meg benne vagy,kb megcsalod érzelmileg a pasidat.Akkor te is hibás vagy,nem?
2013. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ő is folyamatosan átver és hazudik nekem.
2013. jún. 20. 12:43
 3/25 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.Akkor minek vagy vele?

Amúgy meg,törődni akárki törődik veled,akivel járnál.Keress szerintem egy harmadikat.Mert a pasid nem kell neked,a haverod szerintem csak haver,csak nagyon közeli.

2013. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azt vsak azért írta, mert azért mégsem így (interneten keresztül) akarja veled közölni, ha így van. Egyébként lehet, hogy még magának sem vallja be hogy tetszel neki, így észre sem veszi, hogy mikor veled van mit csinál.
2013. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

4. vagyok

*csak

2013. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Úgy veszem rajta észre, hogy neki is jól esnek ezek. Ha rám néz, csillog a szeme és cuki fejet vág :) Amikor sírok, mindig leül mellém és meghallgat, sorra adja a zsepiket. Annyira kedves.

A páromat rég dobtam volna, de mindig vinnyog hogy jajj ő engem hogy szeret, adjak neki esélyt.

2013. jún. 20. 12:55
 7/25 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok

Gondolkodj el rajta, hogy hányszor adtál neki "utolsó esélyt"... Szerintem, ha ezmár több, mint 2, akkor dobd ki, és mondd meg neki, hogy te már adtál neki esélyt (nem is egyszer), de azokat eljátszotta... És szerintem azt is mondd neki hogy a legjobb barátod sokkal kedvesebb nála, többet foglalkozik veled...(De ezt csak azután mondd, miután azt mondja neked, hogy nála joban senki sem szeret,meg nála jobbat nem találsz,meg ilyesmik...) A zárójeles részt azért írtam, mert az ilyen pasik általábn ezt csinálják...

2013. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, hogy "a legjobb barát többet foglalkozik velem, mint TE!" erre ő: "akkor menj hozzá"

Kihasznál nagyon. Utolsó esély hány volt? Vagy 10.

2013. jún. 20. 13:21
 9/25 anonim ***** válasza:

A#4-es vagyok

Szerintem mondd meg neki, hogy "Jó, akkor megyek is. Ja és ha annyira szerettél volna, akkor nem kellett volna ennyi esélyt adnom neked..." (Legalább is én tuti ezt mondnám neki...)

2013. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tegnap adtam neki fejmosást, rendeset. Meg se mert szólalni.
2013. jún. 20. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!