Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne mostantól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne mostantól a mának élni?

Figyelt kérdés

Mármint, bármikor meghalhatok. Eddig folyton tervezgettem, de mindig csak a jövőre gondoltam, halasztgattam a dolgokat, de most, egy film hatására teljesen átértékeltem a dolgokat. A jelennek akarok élni, minden nap annyi mindent csinálni, amit csak lehet.

Elhatároztam, hogy próbálok minél több embert, állatot, növényt boldoggá tenni, legfőképp anyukám, aki annyi mindent adott nekem, és én sokszor olyan csúnyán bántam vele.

Szerintetek helyesen gondolkozom?

17L


2013. júl. 3. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aha
2013. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
úgy hivják hogy Hedonizmus... én is ezt csinálom csak én kontrol alatt :)
2013. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most azt várod ,hogy mindenki megdicsérjen ,hogy álom lány megmiafarkam. NEM MI TELIBESZRJUK
2013. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
whatever
2013. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen csak legyen pénzed !!!!
2013. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as, nem, csak túl sokat sírtam, és túlságosan félek, hogy tényleg meghalok.
2013. júl. 3. 00:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit csináljunk?! Gyereket! Gyere át és elkezdhetjük!
2013. júl. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebben a korban (bizonyos határokon belül) érdemes.
2013. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

AZ hogy a jelenben élsz nem azt jelenti hogy felelőtlen vagy. Hogy nincsenek céljaid amit meg szeretnél valósítani.


Annyit jelent hogy ha valamit teszel azt a jelenben teszed. Nem gondolsz másra csak a jelen pillanatra. És ez az amit nehéz megcsinálni.

Könnyű a mának élni amíg a szülők nyomják a lét. De valamin akkor is pörögni fog az agyad.. A mának élni és a jelenben lenni nem ugyanaz. Tehát nem az a fontos hogy mit teszel, hanem az hogy hogyan teszed!

2013. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Élj a mának, de tervezz is! A tervezés ma is boldoggá tesz, és biztosítja a jövődet, mert nagy eséllyel eljön azért! :P
2013. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!