Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy tetszik nekem? Nem tudom, ő hogy érez irántam, már ovi óta ismerjük egymást. Nem a karok beégni előtte, de nem is akarom elszalasztani. (12 éves lány vagyok. )

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Tegyél rá célzásokat abból talán majd látja hogy hogy érzel iránta. pl: tetszik egy srác..és nem tudom hogyan mondjam el neki hisz már nagyon régóta ismerjük egymást, mit tegyek? (ezt kérdezd meg tőle) És a válaszából kiderülhet pár aprócska dolog :) Írj privátba! :D

14/L

2013. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lilith1994 ***** válasza:
56%

szerintem mond neki hogy fontos dolgot akarsz tőle kérdezni... és rá vezeted hogy neked ő mennyire fontos neked, és hogy nem- e szeretne veled járni, és hogy nagyon félsz ezt neki el mondani mert félsz a reakciójától; kérd meg hogy ne mondja el senkinek ha nem érez irántad ilyesmit. Amikor még kicsi voltam /fiatal tini akkor én is mindent agyon komplikáltam aztán rá jöttem hogy ezt nem szabad, oda kell elé állni és mondani, nem szabad meg ijedni. (párommal valahogyan így jöttünk össze.. már három éve együtt vagyunk :))

19/L 26/F

2013. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!