Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza az érdeklődését?

Figyelt kérdés

2-3 hónappal ezelőtt látványosan érdeklődött irántam egy fiú, aki egyébként jó barátom. Sokat voltunk kettesben, ölelgetett, felhívott, eljött hozzánk, nagyon figyelmes és udvarias volt velem, meg minden. Én akkor még egy már rég rosszul működő kapcsolatban vergődtem, de a 2 év együttlét után a sok kudarc, probléma, veszekedés, csalódás ellenére sem tudtam elszakadni a barátomtól. Ez a srác mindig érdeklődött, hogy vagyunk, együtt vagyunk-e még, és mindig az volt a válasz, hogy igen. Szerintem többek között ezért adta fel. Persze azóta is barátok vagyunk, de az elmúlt kb 1-1,5 hónapban egyszer voltunk egy teljes napot (közel 30 órát) kettesben, az esetek 98%-ában a közös baráti társaságunkkal vagyunk, akkor találkozunk, és olyankor inkább a barátokkal foglalkozunk mindketten. Facebookon, telefonon sem beszélünk már, csak nagyon ritkán. Időközben én szakítottam, mert rájöttem, sokkal jobban megbecsülne ez a srác, jó lenne vele, és reménykedtem, hogy nincs késő. De sajnos késő lett, hamarabb kellett volna ezt meglépnem. Mikor legutoljára kettesben voltunk, rákérdezett, együtt vagyunk-e még. Akkor meséltem el neki a szakítást. A végén annyit kérdezett, ez végleges-e. Mondtam neki, hogy igen, aztán témát is váltottunk. Azóta sem történt semmi. Tudom, elrontottam. Van még esélyem? Ha igen, hogyan, milyen praktikával tudnám újra érdeklődővé tenni? Nagyon szépen köszönöm, igazán hálás vagyok a normális válaszokért!

18l


2013. júl. 3. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Látványosan érdeklődött? Tüzes meteorok meg vízesés, meg hegyek voltak az érdeklődésében? az látványos : D
2013. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jót nevettem! Ja, nem!
2013. júl. 3. 18:26
 3/7 belbolyhocska ***** válasza:
Hát szomorú... Próbáld meg minél többet keresni. Lehet, hogy belefáradt, hogy csak a második lehet. :( Így kívülről én úgy látom érdemes érte küzdeni...
2013. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem csak annyit kell tenned, hogy megkérdezed mikor lesz egy kis szabadideje, mert szeretnél vele találkozni és ha eljön menj el vele egy kicsit szórakozni, esetleg fagyizni vagy amit akartok aztán amikor már kiszórakoztátok magatok üljetek le és beszélgessetek és akkor mondd el neki, hogy szeretnél vele összejönni, ha ő is szeretné. Remélem segítettem! :)
2013. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom, hogy fussunk össze, mert nála maradt valamim. Remélhetőleg, ketten leszünk. Viszont fogalmam sincs, mint tehetnék, mondhatnék. Nem akarok befürödni, ha őt már nem érdeklem. Nem kezdeményezni akarok, nem vallomást tenni, csak elérni, hogy újra érdekeljem.
2013. júl. 3. 18:54
 6/7 anonim válasza:
Én a 4. válaszoló vagyok: ha tényleg csak ezt akarod akkor csak szórakozz öltözz csinosan, légy mindig boldog, és mosolyogj! Ezzel elérheted.
2013. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mindig igyekszem egyébként a legjobb formámat adni előtte, de most a válaszod olvasva eszembe jutott, mit lehetne még ilyen téren tenni. Illetve majd szuggerálom, haha :D Na jó, nem, de valamit muszáj csinálnom is, nem állhatok ott, mint egy darab fa.
2013. júl. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!