Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szelem első látásról? Mert most van vagy volt egy fiú az életemben aki iránt már régóta ezt érzem de próbálok küzdeni ellene.

Figyelt kérdés
mert szerintem a szerelem első lásra a világ egyik legveszélyesebb dolga.. hirtelen beleszeretünk valakibe és nem látjuk a hibáit amik lehet visszatartanának tőle.. vélemények? tapasztalatok?
2013. júl. 3. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szellem első látásra?:DD
2013. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerelem* bocsi
2013. júl. 3. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy jó dolog. Én annó a második találkán már dugtam is vele, így elég hamar nyílt lapokkal játszottunk, majd 2 évig jó is volt minden, el is jegyeztem, de 3 év után összerúgtuk a port. Szóval még ~tartós is lehet.
2013. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hiszek benne :D

megtörtént.. velem.

2013. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tavaly suliban figyeltem fel a srácra és szerintem ő is rám mert elég sokszor feltűnt hogy néz.. vagy mosolyog rám:3 ez egész évben így ment de sehol semmi.. én nem mentem oda hozzá mert hát mire rászántam magam évvégére ő lett menő srác aki után mindenki fut és az alsóbb évfolyam összes lánya a rajongója.. és most nyár van.. nem telik el ug nap hogy ne gondoljak rá.. már próbáltam más fiúkkal elfelejtetni vagy alkohollal.. de soholsemmi.. és nem tudom mi lesz ha jövőre is ugyan ezt érzem majd? és akkor se lesz semmi..
2013. júl. 3. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
hol laksz priviben megmondod, legalább a megyét? :D 17/F
2013. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!