Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22F leszek, holnap lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22F leszek, holnap lesz az első randim életemben egy 17 évessel. Bár van pasija, szal valójában ez álrandi amit kierőszakoltam, de mégis borzalmasan izgulok. Milyen témákat lehet felhozni? Plz. Help.

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

1. Hogy van a pasid? Nem bánja, hogy mindjárt megcsalod?

2. Ne haragudj, de egy hülye f@sz vagyok, aki foglalt csajra hajt (aki még benne is van a buliban).

3. Úristen, bukj le, ott a pasid! Ja, mégsem...

2012. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Semmilyen temakat..nem fog eszedbe jutni semmi.Olyan helyre vidd ahol nem lehet beszelni pl diszko(hangos zene).Kis tanc,kis tapi,nezz a szemebe,mosolyogj es smarold le.Ne varj vele sokaig mert elszurod
2012. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem állrandi, ha eljött! Kérdezd a barátnőiről, a suliról,

a hobbijáról és figyelj rá. figyeld, hogy miről beszél és helyeselj! Az fontos. Magadról is beszélhetsz, de csak pozitív dolgokról. És dumálj Te is. Gyereket a hasába humorosan és bejössz neki!

2012. jún. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fel akarom szedni, az nekem túl nehéz lenne még. Nekem egyenlőre az is problémát jelent hogy kinyögjek egy félig meddig értelmes mondatot egy lány előtt. Tudom hogy ez gáz... ezért tartok itt.
2012. jún. 16. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod magadat adni??? Azt hozd fel amit szeretnél.
2012. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!