Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok hasznalni parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok hasznalni parotok gepet?

Figyelt kérdés
Szamitogep, laptop, ... szoktatok hasznalni a parotoket ha van nektek is?

2013. júl. 3. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mikor nála voltam .. igen..de mért olyan fontos kérdés ez ?
2013. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Páromnak nincs gépe, Ő szokta használni az én laptopomat.
2013. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyut elesnel erdekelne a dolog.. azt kihagytam
2013. júl. 3. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Most nincs párom, de ex gépét nem sűrűn használtam, mivel ő járt át hozzám. Ő gyakran használta az enyémet.
2013. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a lehetőség, hogy mindenkinek saját felhasználói fiókja legyen, hogy ott azt állít be, és olyan dolgokat néz amit csak akar.
2013. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs barátom, de ha lenne, kétlem hogy akarnám használni a gépét, pláne ha van sajátom is. Van egy olyan hülyeségem, hogy utálom más emberek gépét használni, egyszerűen kényelmetlen, semmi nem úgy van rajta beállítva ahogyan én megszoktam, arról ne is beszéljünk, hogy AdBlock-ról jó néhányan még hírből sem hallottak, akárkinek a gépén használtam eddig az internetet, minden tele reklámokkal, vagy mindenféle toolbar-okkal, vagy ha nem a Google van alap keresőnek beállítva az is zavar, vagy sorolhatnám, szóval nem, mások gépéhez nem nyúlok. Az enyém jó, azon minden úgy van ahogyan lennie kell.
2013. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Utolsó. Akkor az én gépemet használhatnád. Van AdBlock-om, google a kezdőlapom, mi kell még? xD
2013. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindkét gép közös.
2013. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, most is az övét használom. Azért, mert az én asztali gépem nincs itt (gyakorlatilag együtt lakunk, de egy kis szobában albérletben, így nekem is megvan még az előző albim és ott van a cuccaim nagy része amíg ki nem veszünk egy lakást) és a netbookon nem tudok Lord of the Rings Online-t játszani :D :D Ő is szokta használni az enyémet, pl. mikor én az övén játszom xD 25/L
2013. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!