Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti jobban megnézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti jobban megnézitek egymást, akkor miért vagytok megsértve, ha a párotok ránéz egy nőre?

Figyelt kérdés
Ez így van, már régóta figyelem. A legtőbb nő olyan szinten végigmérik egymást, azt hihetném, mind leszbikus. Sőt, számtalanszor vettem észre, hogy megfordúltok egymás után. Ha ti is észreveszitek a szépséget, akkor a féfi hogy álljon ellen? Miért baj az, ha rápillantunk, esetleg pár másodpercre rajtafelejtjük szemünket?
2013. jún. 30. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a nők többsége nem a szépséget nézi a másik nőn.


Pillants rá, de ne bámuld, mert az nagyon szánalmas. Veled van a barátnőd/feleséged, te meg átmész barlanglakóba. Ha egy nő néz meg egy férfit vagy nőt nyálcsorgatva, az is ugyanilyen undorító. Igen, a nyálcsorgatás nagyon visszataszító, ha nem állat csinálja.

2013. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Az zavar, ha szó szerint megbámulja a párom más hátsóját/mellét vagy akármiét és az is, ha feszt áradozik, hogy ennek milyen jó a melle, ennek a feneke, stb.

Én lazának tartom magamat ilyen téren és sokszor én mondom, hogy "milyen szép volt ez a lány", akkor ő is elmondja a véleményét, de azért túlzásokba nem kell esni. :)

Ha finoman és észrevétlenül néz meg valakit, az nem zavar, én is megteszem, de ne legeltesse már szó szerint máson a szemeit, amikor az én kezemet fogja. :)

2013. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Mi nők megnézünk más nőket és nem zavar, ha a férfiak is megnéznek más férfiakat. :D


Amúgy nekem tényleg nem esne jól, ha a párom megbámulna más nőket, mint ahogy neki sem, ha én megbámulnék más férfiakat.

Az ember észreveszi, hogy valaki jól néz ki, de nem legeltetjük rajta a szemünk a párunk jelenlétében. Különben ez sokszor nemcsak a partnernek, hanem a megbámult harmadiknak is kellemetlen.


Pár másodpercre persze megakad a szemünk bárkin aki feltűnő, legyen az szép, csúnya, vagy bármi módon rendhagyó, ez természetesen nem sértő, hanem ösztönös.

2013. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

"Ha ti is észreveszitek a szépséget"


Csakhogy mi nők, nem játszópajtást képzelünk el, mikor megnézzük a másik nőneműt, hanem a vetélytársat mérjük fel. Ennyi.

Ha neked más nőket van kedved nézegetni életed párja mellett, szíved joga. Találj magadnak olyat, aki ezt tolerálja.

2013. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi nők a vetélytársat mérjük fel,azért az nem ugyanaz, mintha egy pasi nézné.

Látszik, hogy semmit nem tudsz a nőkről! :)

2013. júl. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!