Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek ciki, ha egy lány nem borotválja le a fanszőrzetét?

Figyelt kérdés
Mármint fazonírozva van, de háromszög alakban ott a szőr. Ez ma már cikinek számít?
2013. júl. 4. 01:32
1 2
 11/18 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki. nincsis megnyugtatóbb mint egy ápolt és igényes bozótosba beleszippantani :P
2013. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki, de pl én jobban szeretem csupaszon.
2013. júl. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is "feladtam", de így amikor csupaszra borotválom (nyáron ez gyakoribb), annál nagyobb a meglepetés :) Meg így változatosabb, hol nagyobb a szőr, hol kisebb, más-más fazon, néha csupasz. Plusz a férfi igénye egy dolog, de az sem mellékes, hogy a nő hogyan érzi jól magát. Én nagyon kislánynak érzem magam csupaszon, nem viselném el, ha az lenne az elvárás felém, hogy folyton olyan legyen a puncim.

Az meg nem kérdés, hogy karbantartva orális szexnél sem zavaró, elvégre ahogy a péniszen, úgy a csiklón se nagyon nő szőr :D

2013. júl. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem gáz, sőt izgató :)

Engem egyedül az orális szexnél zavar egy kicsit...bár ez partnertől függ

18/F

2013. júl. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 hundugo válasza:
Az a lényeg,hogy a barátodnak mi tetszik.Persze,ha hetente új van akkor kicsit nehezebb a helyzet!
2013. júl. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
jézus isten ennyi hülyét :D :D . mint ahogy az 1. oldalon vki irta h az orálisnál szar dolog ha szőrős főleg ha a csavó fogszabályzós :) . de rossz lehet anális és a vaginálisnál sexnél is mert ha a csávó se borotválja összeakad a bajúsz :D :D
2013. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nekem nagyon nem tetszik szőrösen. Elvárásom, hogy a lány borotválja magát. Ha szőrös el is megy a kedvem az egész szextől. Amikor csupasz, akkor olyan tisztának tűnik.
2013. aug. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Engem a szőrtelen pina nem izgat annyira, mint egy fazonra igazított. Szerintem egy lánynak legyen ott egy kis szőrzet, a szőrtelen olyan mintha a kamaszkorod első fejezeténél se tartanál:)
2014. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!