Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak 'ciki' ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak 'ciki' ha a lány észreveszi, hogy nekik áll? :/Vagy miért csinálta?

Figyelt kérdés

Barátommal nálunk voltunk, és elkezdtünk csókolózni(lefeküdni nem szeretnénk,mert korai még) és olvastam többször, hogy a fiúknak ilyenkor általában áll...és kíváncsi voltam, hogy ő is úgy felizgult-e mint én, és mikor a testemmel picit oda próbáltam simulni, elhúzta 'ott' magát...még akkor is, mikor a lábammal próbáltam 'oda' simulni.

Miért csinálta? Nem szeretné, ha észrevenném? Pedig jól esne látni, hogy neki is jól esik-e mint nekem!

Normális válaszokat várok!:) Fiúk, ti hogy vagytok ezzel?


2013. ápr. 9. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt hitte lehet hogy le akartál vele feküdni, és ő ezt nem szerette volna. Viszont engem sosem zavart ha éppen a barátnőm odasimult.

17f

2013. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pedig épp az van, hogy én vagyok a 'kicsi' s nem szeretnék még...

csak kíváncsi voltam, jól esett volna:/

2013. ápr. 9. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Hú hát nem tudom mióta vagytok együtt, de én például barátnőmmel mikor eleinte ismerkedtem, akkor azért próbáltam takarni hogy mi van a műszerrel. Azért első pár alkalommal ciki szerintem.
2013. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
5 hónapja járunk....
2013. ápr. 9. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem tudom lehet fél hogy kicsi van neki vagy nem meri neked megmutatni biztos gondolta hogy ha már hozzá akarsz érni akkor látni is akarod :D 15/F
2013. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos zavarba jött :D
2013. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és ő hány éves?:D
2013. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
volt szexuális kapcsolata egy előző bnővel?
2013. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

első barátnő vagyok.

ő 17 én 16:)

2013. ápr. 9. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!