Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 hét ismerkedés után ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hét ismerkedés után ilyet kér egy pasi?

Figyelt kérdés
4 hete ismerkedünk, múlt héten felbukkant az exe. Na, mondom, itt gubancok lesznek. Szóltam is neki, hogy miért vette vissza ismerősnek, ha ki nem állhatja, utálja stb... és hogy tuti vissza megy hozzá. Erre nem reagált semmit. Most szünetet kért. Mondom mi? Aztán pár órával később a csaj is rám írt, hogy ki a fen.e vagyok én, hogy a pasija velem levelezget, találkozgat. (a csaj külföldön dolgozott, 1 hete jött haza!!!) A pasi nekem azt mondta, hogy már 4 hónapja külön vannak, de azt akarja, hogy legyen köztünk több. Mégis hogy képzeli?
2013. júl. 4. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
itt inkább az a baj, h ez nem az exe, hanem a csaja..
2013. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha még csak ismerkedtek, akkor semmi gond, most megismerted milyen, így simán kitörölheted az életedből.
2013. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Mutasd meg a csajának hogy miket írt neked, hátha megismeri majd a pasiját.
2013. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen exe file?
2013. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én visszaírnám neki, hogy én vagyok az a nő, akit a pasija - aki úgy állította be magát, hogy ő csak egy ex - a távollétében szédített. És leírnám, hogy mit adott be a pasija.
2013. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1! igaza van

nem mondott Neked igazat v. nincs tisztázva ki mit akar, amúgy szünetet kér, felejtsd el, keressél másikat!!! N

2013. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írd meg a csajnak hogy te vagy a barátnője....

Ő meg csak az ex... :-)

2013. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először tálalj ki a csajnak,aztán hagyd ott ezt a spílert.
2013. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Zsuzsika? :-)
2013. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!