Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki komolyabb ismerkedés reményében megy el néha diszkóba?

Figyelt kérdés

Pár éve alig járok diszkóba, mert egyszerűen nincs kedvem. Most mégis felvetette a legjobb barátnőm, van-e kedvem elmenni a közeljövőben. Egyrészt szeretnék, mert szeretek táncolni, bulizni (jó értelemben), anélkül, hogy teljesen leigyam magam. Másrészt viszont tartok tőle, hogy csupa nyomulós taplót fogok csak látni.

Ugyanis már túljutottam az előző kapcsolatomon, a szakításon, és szeretnék egy komoly kapcsolatot, szóval ismerkedni. Sulin kívül szinte csak a könyvtárba járok, mert imádok olvasni. Ezen mások meg is szoktak lepődni, mert állításuk szerint egy nagyon szép lány vagyok (sajnos az önbizalmamon sokat rontott az előző kapcsolat), hogy lehetséges, hogy nem járok bulizni.


Bocsi, hogy ennyit írtam, de így talán jobban megértetek. Nyilván nem csak azért megyek, hogy párt találjak, de szeretném kikérni a véleményeteket. Van rá esély, hogy egy komolyabb pasit találok egy ilyen helyen?


Előre is köszönöm.

19/L


2012. márc. 19. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is komoly kapcsolatot szeretnék, de rájöttem, hogy szórakozóhelyeken nem érdemes keresgélni, a többség olyan is, persze tisztelet a kivételnek.


De én sem járok már jó ideje, mert csak csalódtam az olyan helyekben és nem is igazán vagyok egy bulizós típus.


Biztos találsz majd ott sok menő fickót, főleg, ha olyan szép is vagy, ahogy írtad.


De ha komolyabbra vágysz arra már kevesebb esélyed van, hogy ott találod meg, szerintem.


22/F/Debrecen

2012. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyik barátnőm szórakozóhelyen ismerte meg a pasiját, lassan 2 éve lesznek együtt.


bármi megtörténhet, de így tényleg nem célszerű ott ismerkedni

2012. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 19. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig nem jártam.

Most eljárok mert kell néha egy kis lazítás és amúgy is, abba a buli jár az a lány aki tetszik és remélem egyszer ő is ott lesz amikor én és tudok vele beszélni.


Én még soha nem szólítottam le csajt discoba és senki sincs akit onnan ismernék. Hozzám egyszer odajött egy csaj táncolni, meg is lepődtem de nem nyomultam rá és azóta talán egyszer láttam. Amúgy nem nézett ki rosszul.


Van rá esély hogy találsz magadnak ott valakit. Nem mindenki tapló. Lehet hogy ahova te mennél ott bunkó, sznob emberek járnak, mert minden discoba más a társaság és más a korosztály.

2012. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!