Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy mást szeretek? (többi lent)

Figyelt kérdés

4 hónapja van barátom. Az elején sem működött annyira jól, de úgy gondoltam, ez idővel alakul. Egyszerűen nagyon zavar minden amit csinál, persze ezt mondtam neki is, amitől persze kiakadt, hogy biztos hisztirohamom van megint.. Aztán megismertem egy másik fiút, persze messze lakik. Ő annyira más mint a barátom, olyan, amilyenre mindig vágytam. Aranyos, illedelmes, kedves, tisztelettudó, vicces, okos, nem cigizik stb :) Egyre jobban kedvelem és ez csak napról-napra erősebb..Ő is így érez, de nem akarja tönkretenni a kapcsolatomat. Komolyan nem tudom mi legyen.. Nem akarok szakítani a barátommal, mert néha jó vele és olyankor nagyon boldog vagyok. Csak mégis olyan tanácstalan vagyok. Segítsetek kérlek..


16/L



2013. júl. 4. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Segítünk. :D
2013. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:DD haha
2013. júl. 4. 16:26
 3/8 anonim válasza:
100%
Sajnos ez már jobb soha nem lesz! Mert egyre jobban a távoli fiúhoz fogsz kötődni, és jelenlegi barátod pedig hidegen hagyni. Ha 4 hónap sem volt elég ahhoz hogy kötődjetek épp eléggé, akkor hagyd ezt a kapcsolatot!
2013. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert néha jó vele?? Ez szerinted elég? Segítek ha átküldöd a mobilját...kirúgom helyetted.
2013. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. De nem tudom, hogyan szakíthatnék vele.. Mindenki szemében én lennék a szaralak..
2013. júl. 4. 16:28
 6/8 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Miért érdekel téged, hogy mindenki szemében ez hogy néz ki?:D Elég nekik annyit tudni, hogy próbálkoztatok, de nem volt meg a szikra, így inkább külön szereznétek tapasztalatokat.
2013. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarsz vele azt ne facebookon vagy Viberen vagy SMS-ben tedd meg, hanem személyesen, mert az meg részedről lenne hatalmas bunkóság és tiszteletlenség...
2013. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ma közös megállapodást kötöttünk, így vége a kapcsolatnak.
2013. júl. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!