Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 6 és fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 6 és fél év korkülönbség számít?

Figyelt kérdés

Én októberben leszek 14 ő pedig most múlt 20.

Szoktunk szemezni de nemnagyon beszéltünk még, de mindig köszön nekem. Múltkor mentem bnőmmel az utcán, ő jön velünk szemben, rámnéz mondja hello, és mosolyog, aztán gyorsan mondja hogy sziasztok, én meg hello, bnőm is köszön, de ő csak halkan.


2013. júl. 4. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még sok..
2013. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amélia:) ***** válasza:
Sok :/
2013. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 _Jessy_ ***** válasza:
50%
Ez nem korkülönbség, hanem pedofília. Majd ha 20 leszel, ő meg 26, akkor már nem számít.
2013. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazán megtanulhatnátok a pedofília fogalmát rendesen. Ez nem az.
2013. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hü nagyon sok, te még gyerek vagy.


tudom, hogy nem tetszik, amit irok, de akkor is az vagy még. a pasidnak 17-18 éves lányokkal kelle ismerkednie.

2013. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De szeretem! Amikor meglátom majd kiugrok a bőrömből, remegek, a gyomromban pillangók repkednek, és majd kicsattanok a boldogságtól.

Akkor hogyan szeressek ki belőle?

2013. júl. 4. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!