Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne csak nekem fájjon már....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne csak nekem fájjon már. Hogyan keltsek benne lelki ismeret furdalást?

Figyelt kérdés

Kavartam egy pasival, és kiderült, hogy van barátnője.

De nekem irogatta,hogy szeret.

Légyszii valami szöveget..fájjon már neki is:D

Köszönöm


2009. okt. 16. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekled és csak hülyitett téged,akkor nem tudsz olyat mondani,amivel komolyan megbántod,mert lepereg róla.Őrizd meg a méltóságod és felejtsd el!
2009. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De annyiszor mondta, hogy szeret,hiányzok neki, és mennyire várja hogy végre lásson!

Erre mit hallok vissza?? Összejött egy másik lánnyal.

Ő mondjuk letagadta, de tuti igaz, nem is hiszem el, csak valami megható szöveg kéne..??:)

2009. okt. 16. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Háth csak 1 módját ismerem, felvágod az ereid és búcsúcédulát hagysz h miatta tetted.
2009. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Verd el. De cefetül.
2009. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: biztos,hogy igaz? Tudod a pletyka nagyon veszélyes,sok "jó akarója" lehet az embernek.

Ha mégis igaz akkor is kérlek ne bántsd,mert ezzel magadat is alázod.Tényleg!Tudom mit érzel,engem is vágtak már át,de a legjobb,ha megpróbálsz felejteni és újra boldog lenni.Ha azt látja nem hagyott benned különösebb nyomot az jobban fogja bántani,mint bármi,amit mosz dühödben rázúdítanál.

2009. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ha bosszút vetsz, akkor bosszút fogsz aratni.


különben tényleg nagyon óvatosan kell bánni a pletykákkal.

2009. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
rakd ki b*uzi társkereső oldalra, msncammel, telefonszámmal stb.
2009. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. msn címmel :D
2009. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Minek akarod magad sajnáltatni valami megható szöveggel? Hogy lealázd magad? vagy azthiszed attól jobb lesz?

kéne annyi tartásnak lennie benned, hogy emelt fővel leszarod az egészet, főleg miután kiderült hogy van barátnője is. Inkább azon gondolkodj, hogy barátnője minél előbb rájöjjön milyen kis köcsög pasija van.

Te meg keress valami tisztességes palit. Ne pedig megható sajnálós szövegeken filózz.

2009. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" effektus
2009. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!