Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt az állapotot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt az állapotot visszaállítani?

Figyelt kérdés

Először köszönöm hogy megnyitottad a kérdésem.

Sokszor kritizálgatnak mostanság hogy mivan a csajokkal, régebben tele voltál jó csajjal, most meg semmi, kellene neked is már egy csaj, stb...Amit tudni kell hogy régen sok lánnyal jóba voltam, volt szex is 1-2 vel, de most más a helyzet.Nincs. Amit tudni kell hogy akkoriába elég sok pénzem volt, és majdhogynem szórtam, és ezáltal volt önbizalmam, bátor voltam, kerestem, kutattam a csajokat. Most meg egy visszahúzódóbb, gyávább ember vagyok, és nem találom a régi önmagam, és hiába is keresem egyelőre. Ami esetleg egy kis előny, hogy azóta van jogosítványom, és van egy autó amit tudok használni, ha ez egyáltalán előny. Hogyan tudnám ezt a régi állapotot megint visszahozni? Már szeretnék bizonyítani....Köszönöm!!


22f


2013. júl. 4. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
szedd össze magadat .... szard le... a normális emberek úgysem a pénzedért vannak veled hanem azért mert szeretnek tetszel nekik.... ez hozzon önbizalmat^^
2013. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!