Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 leszek és még sosem csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 leszek és még sosem csókolóztam, mikor fog ez változni?

Figyelt kérdés
Nemsokára betöltöm a 18-at és még sosem csókolóztam,sosem volt pasim stb.Tudom,hogy a szerelem majd akkor jön,ha nem számít jár az ember,de mi van ha sosem jön el az az idő???
2013. júl. 4. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:

ne görcsölj ezen mert ha pánikolsz az látszi krajtad és elöldözöd a potenciális pasijelölteket.


Illetve lehet túl magasak az elvárásaid. :)

2013. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Gyakorláshoz fáradjon a privát üzenet fülre kommentemnél.
2013. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos el fog jönni, még előtted az élet :) De tényleg nem szabad rágörcsölni :)
2013. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se görcsölj ezen. Az a legjobb, ha az első csókod egy olyan embertől kapod akit szeretsz, ezért megéri várni. Ha végképp elkeseredtél akkor menj el bulizni, úgyis bepróbálkozik nálad valaki és ha hagyod, hogy megcsókoljon akkor túl is vagy rajta.:) Én is sokat görcsöltem az első csókon és nem is sült el túl jól, mert azt sem tudtam mit csináljak, de aztán a 3. után olyan volt, mintha egész életemben ezt csináltam volna.:D Eddig 3 emberrel csókolóztam és így utólag azt mondom, hogy ezen teljesen felesleges aggódni. Jó dolog a csókolózás és nem azért kell csinálni, mert ciki ha még nem csináltad, hanem azért, mert szereted a másikat és vonzódsz hozzá.

Remélem segítettem. Ha van kérdésed írj nyugodtan privát üzenetet.:)

17/L

2013. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra ne gondolj, hogy sose jön el, mert attól rosszabbat nem is csinálhatsz. Itt vagyok tőled idősebbként, szintén csók (és barátnő) nélkül. Igaz vágyom már rá, de görcsölni nem görcsölök rajta, ha eljön az idő egyszer akkor ott lesz és bumm :)
2013. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-öske! Nem ugyanaz egy csókszűz pasi mint egy csókszűz lány. Előbbi egy nagy lúzer, míg a csaj még így is simán aranyos tud lenni.
2013. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te mindig belepofázol mindenbe utolsó?
2013. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Üdv! Én is hamarosan 18 leszek, csak én fiú vagyok, de még sosem csókolóztam, hogy őszinte legyek egy idő után már nem érdekel, hogy van-e valakim. Rossz érzés látni, mikor előtted csókolózik egy pár, de rájöttem, hogy nem kell nekem pár, legalább nem aggódok senkiért és semmiért. Nem kell keresni a szerelmet, mert az igazat sose találod meg soha.
2013. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!