Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? 16 éves vagyok, és még életemben nem csókolóztam. A többi lent

Figyelt kérdés
Szóval még sosem csókolóztam, mert mindig is úgy gondoltam, hogy ahhoz igenis szeretni kell valakit! És most elérkezett az az ember akivel tényleg minden jó, és kezdek többet érezni iránta, a dolog kölcsönös is nem ezzel van a baj. Már volt rá példa, hogy meg akart csókolni, de egyszerűen mindig bepánikoltam. És úgy érzem, hogy nem is igazán fog működni ez a dolog ha nem mondom el neki..Szerintetek csak hagyjam, hogy megtörténjen, vagy elmondjam neki, hogy én még eddig a pillanatig nem találkoztam olyan emberrel aki enyire fontos lett volna nekem, ebből kifolyólag én még nem is csókolóztam?!

2013. jún. 6. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondhatod neki, biztos értékelni fogja :)


Amúgy ne parázz rá, annyira nem nagy ügy.

2013. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz rá h te is ezt értékesnek tartod.H majd akitt téélleg szeretni fogok annak adjam oda magam :D
2013. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vvagyok :) szerintem is elmondthatod és szerintem még örülni is fog neki! :)
2013. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok, hogy gáznak fogja tartani...Bár szerintem inkább becsülendő, hogy a mai világban vannak még olyanok akik nem, hogy még nem voltak fiúval, de nem is csókolóztak..de mi van ha nem így gondolja?! Vagy kiröhög?! Az rohadt szarul esne...
2013. jún. 6. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
A csókolózáshoz nem kell nagy gyakorlat, kb fél perc alatt bele lehet jönni.... a szex az már más téma.
2013. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy gondoltam mindig is, hogy a csókhoz nem kell szerelem, DE ha szerelmesen történik, sokkal többet jelent!


Figyelj, mond el neki nyugodtan, hogy te még világ életedben sem csókolóztál. Ilyen tálalásban pedig még jobban örül majd neki. Nem lesz ott gond. Nem kell ráparázni, na meg a csók nem olyan nagy horderejű dolog, mint a szeretkezés.


Hát ha tudnád mi mit össze képzelődtünk, hogy milyen lehet a csókolózás, hogy úristen hogy a fenébe kell azt csinálni, menza közben majd szét röhögtük magunkat amikor imitáltuk is hogyan kéne majd csinálni... Erre amikor megtörtént az első, csak néztünk hogy ettől paráztunk hogy elbénázzuk? Ezt nem lehet elbénázni...

2013. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyu.Ha kirohog,akkor ő nem hozzád való,és soha nem fogod jóél érezni magad vele.DE sztem nem fog kiröhögni.
2013. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy legyen! Köszönöm szépen a válaszokat amúgy :)
2013. jún. 6. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen :D
2013. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha eddig nem lépett le amiatt,hogy nem engedted magad megcsókolni akkor tuti nem fog .mond el!
2013. jún. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!