Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az emós stílusú fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az emós stílusú fiúk jönnek be nekem?

Figyelt kérdés

Én egyáltalán nem vagyok emós, csinosan, bájosan, nőiesen öltözködöm, jellemre kedves és vidám vagyok, kicsit gyerekes. Nem értem, akkor miért a szomorkodós, külsőre is emós stílusú fiúk jönnek be nekem? Mindig így volt, nem divatból érzek így.

17L


2013. júl. 5. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nincs ízlésed.
2013. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"kicsit gyerekes"

Szerintem itt megadtad magadnak a választ...

Idővel kinövöd... Mint ahogy az emosok is kinövik... Hiszen elvétve találni huszonéves emóst, harmincas pedig a fehér holló kategóriába tartozik...

2013. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Én csak egy macska vagyok, nem egy kib*szott tudós..."


Szóval honnan tudjuk, hogy neked miért ez jön be?

2013. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az ízlésemen nem nagyon tudok változtatni...
2013. júl. 5. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!