Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min múlik, hogy merevedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min múlik, hogy merevedése van-e a férfinak?

Figyelt kérdés

Jó pocsék címe lett a kérdésnek. :)

Szóval, van egy szeretőm-jó rég óta-aki iszonyúan kíván mindig, meg van bolondulva értem, de mégis mikor szexelünk, és előveszem a farkát, nem kemény. Perce ahogy kezelésbe veszem, kemény lesz, de... ezzel ellentétben a férjem farka már attól kemény, ha hozzádörgölőzök ruhában. Pedig a férjem nem kíván, havonta egyszer szexelünk, szóval sokszor érzem, hogy kemény, kezelésbe venném, de visszautasít.

Szóval ez férfitól függ, hogy mikor lesz kemény, vagy levonható ebből bármi tanulság? :)



2013. júl. 5. 13:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kérem mellőzni a laza erkölcseimre vonatkozó kommenteket. :)
2013. júl. 5. 13:44
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
nem kéne félrekefélni rib.nc
2013. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Ribizli
2013. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nézd már, megérkezett az első két troll. :) Sziasztok, köszönöm, hogy figyelembe vettétek, amit kértem! :)
2013. júl. 5. 13:46
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
magadnak köszönheted, ha már hűtlen vagy nem kéne hangoztatni is
2013. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem férfitól függ.


Ha szex közbe merev, nem hiszem, hogy merevedési gondjai lennének.

2013. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia!Van, amit nem lehet kihagyni, én csak az egyenes embereket szeretem.

Ha félrekefélhetni van vágyad akkor fel kell dobni a szexuális életet a férjeddel, nem pedig a könnyebb utat választani.

2013. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Persze nem minden férfinek önműködő,okozhatja stressz is amit az válthat ki ,hogy megtudja a férjed és aztán lesz nemulass.Amikor berakja akkor is megpuhul?,mert akkor lehet ám szervi gondja is annak a férfinak.Érdemes lenne kivizsgáltatni magát,mert komoly érrendszeri vagy szívprobléma is állhat a háttérben.
2013. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha nem impotens, vagy beteg a párod, akkor legfőképpen csakis rajtad.
2013. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem könnyebb, tudod mit össze kell szerveznem, hogy el tudjak jutni a randikra!? :) Viccen kívül, próbáltam, a férjem szexuális igénye az enyémtől nagyon eltér, neki a havi 1-2 bőven elég, éveken át alkalmazkodtam ehhez, aztán besokalltam. De nem mentegetem magam, mert nem vagyok jó véleménnyel én sem saját magamról.

Köszi az érdemi választ! Akció közben nincs gond, csak meglepő, hogy a fickó vágya testi tünetekben nem manifesztálódik, csak mikor már kézbe veszem a dolgokat. Én attól nedves vagyok már, ha megcsókol.

2013. júl. 5. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!