Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam, hogy magyarázzam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam, hogy magyarázzam ki a dolgot?

Figyelt kérdés
Nemrég értem haza táborozásból. A napokban megismertem egy lányt, aki nagyon megtetszett, meg tök jól el is voltunk, éjszaka viszont amikor elaludt bementem a szobájába. Kb egy órán keresztül ott ültem az ágyán, símogattam meg gyönyörködtem benne(mentségemre szóljon hogy ittam azért eleget), a cink viszont az, hogy felébredt, és kérdezte, hogy mi a sz*rt keresek az ágyán. Reggel már nem találkoztam vele, mert indult a vonatom, viszont szeretnék beszélni vele még mert nagyon szimpatikus volt, csak nemtudom ezt az incidenst hogy magyarázzam ki... Szerintetek? 14/F
2013. júl. 5. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Te beteg kis pöts, majd az apjának magyarázd el,hogy miért simogattad az alvó lányát részegen..
2013. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
14 évesen már szintre tenni magad? Nem semmi! Anyádnak, apádnak gratulálok! :))
2013. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Fogd a piara!
2013. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem szoktam inni, táborozni voltunk, és ott ittunk, néha belefér szerintem. de a kérdés egyébként sem ez volt
2013. júl. 5. 21:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tábor ez, én is menni akaroook :DD
2013. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Chimaira ***** válasza:
78%
szerintem ez tök ari... :) keresd őt és simán mondd el neki, hogy amúgy becsíptél és csak azért üldögéltél ott, mert kedved volt vmi széphez, de ha tolakodásnak érzi mondja meg neked és akkor ennyi.... sztem ez édes.. én tuti nem haragudnék... sőt...
2013. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

mondd, hogy nagy Twilight rajongó vagy, és kíváncsi voltál, milyen lehet Edward helyében lenni :D (igen, kövezzetek meg, olvastam a könyveket, és az első részt a filmből is láttam... de legalább tudok véleményt mondani :D )


különben meg szerintem ha ő nem hozza fel, akkor nem kell magyarázkodnod :) keresd és beszélgessetek, és hacsak nem kérdez rá, ne mondj semmit. ha meg mégis, akkor mondd, hogy nagyon tetszik, és a pia miatt megfeledkeztél magadról és csak nézegetted. talán megérti...

2013. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Am te perverz vagy? Hogy jut eszedbe egy alvó lányhoz besurrani? Micsodáját simogattad és milyen jogon? Nem gondolod, hogy ez nagyon ijesztő annak a lánynak, hogy most aberráltnak tűnsz előtte? Anyukádnak el mernéd mondani, hogy ezt csináltad? Nem gondolod, hogy nem véletlen, hogy másnap és azóta is kerül téged? Kis retardált kukkoló lehetsz, ahogy így leírtad magad.
2013. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
21:06, gondolod hogy nem is emlékszik rá? végülis ha éjszaka felébredek és csinálok valamit, nem mindig tudom visszaidézni reggel...
2013. júl. 5. 21:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Chimaira, köszi hogy te nem hordasz le a sárga földig. én is gáznak tartom egyébként így utólag, a piára nagyon nem foghatom, csak annyiban, hogy józanul nem mertem volna bemenni ... de remélem nem veszi nagyon magára a dolgot.
2013. júl. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!