Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam, hogy magyarázzam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam, hogy magyarázzam ki a dolgot?

Figyelt kérdés
Nemrég értem haza táborozásból. A napokban megismertem egy lányt, aki nagyon megtetszett, meg tök jól el is voltunk, éjszaka viszont amikor elaludt bementem a szobájába. Kb egy órán keresztül ott ültem az ágyán, símogattam meg gyönyörködtem benne(mentségemre szóljon hogy ittam azért eleget), a cink viszont az, hogy felébredt, és kérdezte, hogy mi a sz*rt keresek az ágyán. Reggel már nem találkoztam vele, mert indult a vonatom, viszont szeretnék beszélni vele még mert nagyon szimpatikus volt, csak nemtudom ezt az incidenst hogy magyarázzam ki... Szerintetek? 14/F
2013. júl. 5. 20:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves 21:07... számítottam az ilyen hangvételű kommentekre is. anyukámnak nem mesélem el, mert ég a pofám magam előtt is, GYIK pont erre való. Az arcát simogattam meg a lábait, nem csináltam semmi durvát, és olyan szép volt azért nézegettem ott egy darabig...Lehet hogy hülyének néz, azért is kérdeztem meg hogy hogy vélekednek erről az emberek. Nem kerülhet régóta, mert ez tegnap éjjel történt ... nem gondolom, hogy retardált kukkoló lennék, de azért köszönöm a válaszod
2013. júl. 5. 21:15
 12/14 Chimaira ***** válasza:
12%
Én lány vagyok és szerintem ha egy piás srác be mer merészkedni egy lányhoz éjszaka egy táborban PUSZTÁN AZÉRT, hogy gyönyörködjön benne ahogy alszik és simogassa az nem csak hogy tiszteletre vall, hanem írtó édes is, és SEMMIKÉPP nem nevezném perverznek... emberek MIT? Melyik részét? a símogtást? A nézést? Az éjszakát, vagy a tábort vagy mit? Mi lenne ebben a perverz.... ez egy kedves, laza, kicsit ittas srác tisztelettudó érdeklódése egy lány iránt... sztem.. manapság sokkal durvább dolgok is történnek ennyi idősen....
2013. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi mégegyszer hogy megvédtél :)
2013. júl. 5. 21:34
 14/14 anonim ***** válasza:
hova jut ez a világ..
2013. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!