Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy egyedül sétáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy egyedül sétáló férfi egy néhány tagú lánytársaságra rámosolyog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mai napon, délután az utcán sétálva megláttam egy szimpatikus 20-as korosztályú leánykoszorút több taggal, egymással beszélgettek, és rájuk mosolyogtam. Annyira jól esett végre mosolyogni a szürke hétköznapjaimban, és pont rájuk esett a ritka "választásom", de nem volt semmi reakciójuk. Mivel kissé gátlásos vagyok, ezért az "eset" után kétes érzelmek kavarogtak bennem, vajon ők ezt hogy honorálhatták? Jól eshetett nekik is? Vagy csak szimplán hülyének tartottak? Borzalmasan telnek a napjaim mostanában, rohanás, rohanás és rohanás. Hölgyek, lányok, ha az utcán diszkréten rátok mosolyog valaki, hogy reagáljátok le? Mit gondoltok az illetőről?


25/F


2010. szept. 22. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz...
2010. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A csajok voltak gázok,hogy nem reagáltak rád semmit!
2010. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos lehettél :) Nekem előszőr csak furcsa lett volna, mivel senki se mosolyog rám, de lehet, hogy visszamosolyogtam volna(én is elég gátlásos vagyok)18l
2010. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Teljesen spontán jött, nemtom', utána olyan hülyén éreztem magam kissé. Szóval a lányok akár azt is gondolhatták, hogy "na ez a f*sz meg mit vigyorog?"
2010. szept. 22. 22:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi kulturált megfogalmazást nyert a kérdésed:)Rég hallani ilyen fiatalokat.

Nem nem gáz,én mindenkinek visszamosolygok,sőt sokszor én nevetek rá emberekre és szinte mindig visszamosolyognak.Nekem mondjuk jobb mert lány vagyok..

19L

2010. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó jó, akkor nem tartom magam bolondnak. :)
2010. szept. 22. 23:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Én az ilyen 17-20as viháncoló csajoknak simán odaköszönök,ha néznek.A gáz akkor van,amikor visszaköszönnek így-Csókolom!:D

Pedig a csajom is 23.

2010. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én egy beteges pedofilnak néznélek ha idősebb volnál. De egyébként csak szimplán hülyének néznélek. :)
2010. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem ciki,szerintem is aranyos :)
2010. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt bánhatod, h pont ezekre a csajokra vesztegetted ritka mosolyod. :)

Én személy szerint nagyon örülök, ha vki rám mosolyog. Egyből jobb kedvem lesz tőle és azonnal visszamosolygok.

És h mit gondolok ilyenkor? Ezt: "A mosoly vidáman világító kisablak a közöny sötét éjszakájában."


Márpedig elég sötét és közönyös ez a világ, úgyh szükség van a világosságra. Szerintem legalábbis.

Tehát mosolyogj csak bátran! Lehet a sok fásult ember közt csekély viszonzást fog találni, de lesz, aki roppantul fogja értékelni és neked sem lesz tőle semmi bajod. Sőőőt :)...


25/L

2010. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!