Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek olyan lányról, aki Hollywood Undead-et hallgat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 01:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
felőlem hallgathat bódi gusztit is ha jó pörköltet csinál:D
2013. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A zenei ízlés igen csekély mérvadó ilyen helyzetben. Ha alapból is bejövős vagy egy fiúnak dobhat rajta egy kis pluszt ha haosnló a zenei ízlésetek de csak ezért feleségül venni nem fog.
2013. júl. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Szerintem az alapján, hogy milyen zenét hallgat, nem lehet eldönteni hogy tetszik, vagy nem.

De mellesleg én imádom a Hollywood Undead-et és jó tudni, hogy nem vagyok egyedül :D 14/F

2013. júl. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
légy a feleségem
2013. júl. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 máris:"DDDDDD
2013. júl. 6. 01:36
 6/15 ameoland ***** válasza:
100%

#4: mész innen. Ő az enyém!

Ajánlok érted 10 tevét és egy pokrócot. Araboknál a három legjobb modellt lehetne ennyiért megkapni, de nekem egy ilyen nő kell!


Ez már..válasz a kérdésedre?

De úgy is változik a zenei ízlésed mindig. Lesz egy mag, ami megmarad de mindig érdeklődsz az új iránt. Van egy barátom, a legnagyobb rocker akit valaha is ismertem. Most egy roma dalra mulat, mert az tetszik neki....

2013. júl. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincs kifogásom ellene, énis szeretem :D
2013. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az együttest, de ez önmagában nem garancia semmire:D
2013. júl. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
mivel én is szeretem őket ezért bejövős lehet a lány :$ 16/F
2013. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Minden vagyonomat rád iratnám :D
2013. júl. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!