Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a mai világban, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a mai világban, ahol a nők 98%-a felszínes, csak adoniszi külsővel lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 09:53
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Felszínes lányokon kívül léteznek másfélék is? Legfeljebb az olyanok, akik semmit nem adnak a külsejükre, de nekik mindegy is, hogy kivel jönnek össze, csak legyen valakijük.

Aki meg egy kicsit is szép, annak tökéletes külsejű férfi kell.

2013. júl. 6. 10:10
 12/44 A kérdező kommentje:

Nem a nők 98%-a felszines, hanem azoknak akikkel össze akartál jönni.


Hm, már jó sok éve, hogy össze akartam jönni bárkivel is. Azóta nem hajtok senkire, csak kezd elegem lenni a magányból. A média is tökéletesen tükrözi a valóságot.

2013. júl. 6. 10:12
 13/44 anonim ***** válasza:
63%

a média rohadtul nem a valóságot tükrözi. nem tudom, miféle lányokkal hozott össze téged a sors, én nőként nyilván egy csomót ismerek, és nagyon kevés van, aki azt mondja, ennek a pasinak egy szó esélyt sem adna, mert így meg így néz ki... az már más kérdés, hogy olyan idiótán adja elő magát, hogy a kutyának se kell, de ha te ettől azt hiszed, a külsőd miatt nem kellesz, az már nem a lányok hibája.

nekem több barátom is volt, némelyik, ha nem is csúnya, de nem egy Adonisz, többnyire átlagos, sörhasú, borostás és szőrös pasasok. mostani barátom az első, akire mások is azt mondják, hogy igenis jó pasi, jóképű, jótestű, stb, de egyértelmű, hogy nem ezért jöttem vele össze. ez egy teljesen másodlagos dolog. mert tény, hogy ha a külsejéhez nem tudsz vonzódni stb, stb, de könyörgöm, igenis tud a legcsúnyább pasi is olyan dolgokat tenni, amitől a bugyimba folyok...


viszont ha te 98%-ban ilyen lányokkal találkoztál, akkor valószínűleg rossz helyen próbálkoztál. megjegyzem, a lányokon már messziről látszik a legtöbb esetben, miféle pasik kellenek nekik, ez alapján azért lehet szelektálni.


u.i.: rohadtul unalmas már a téma.

2013. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

,,igenis tud a legcsúnyább pasi is olyan dolgokat tenni, amitől a bugyimba folyok..."


Ez szerintem totál képtelenség.

2013. júl. 6. 10:21
 15/44 A kérdező kommentje:
Biztos a külső miatt nem kellek egynek sem. Vagy azért, mert vékony vagyok, vagy azért, mert nem vagyok eléggé jóképű, vagy a rák fsza tudja, hogy miért. Csak a külső számít, semmi más.
2013. júl. 6. 10:22
 16/44 anonim ***** válasza:
74%
Biztos a nők 98%-a a felszínes és nem is te, az itt olvasottak alapján.... :)
2013. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Egyszerűen elment teljesen az önbizalmam. Alig van merszem egyáltalán idegen lányok szemébe mosolyogni, nem hogy szemezni.
2013. júl. 6. 10:23
 18/44 Akszidentális Errőr ***** válasza:
86%
Szerintem te is tudod, hogy ez csak egy kifogás. Abból is elég gyenge. Tény, hogy vannak felszínes nők, ahogyan felszínes férfiak is, de a 98% teljesen őrült és irreális arány. Én például nagyon is sok olyan párt látok, ami egy feltűnően szép nőből, és egy átlagosabb, esetleg csúnyácskább férfiból áll. És egyikőjük sem tűnik gazdagnak.
2013. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
62%
Inkább a pénz számít. Van pénzed tudsz rájuk kólteni? Sok ronda pasinak van jó csaja ha van pénze
2013. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

,,Biztos a nők 98%-a a felszínes és nem is te, az itt olvasottak alapján.... :)"


Biztos is. Nekem sose kellett műmellű plázacica pl.

2013. júl. 6. 10:24
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!