Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a mai világban, ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a mai világban, ahol a nők 98%-a felszínes, csak adoniszi külsővel lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 09:53
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Szóval akinek nincs önbizalma meg kisugárzása, az azonnali bukás.
2013. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet rossz kulsovel osszejonni szep lanyokkal... Ezt tapasztalatbol mondom pl en megsugom hogy tenyleg rengeteget szamit a kulso! Kb 60% ehez jon 30% megjelenes es kb 10% inteligencia. Kesobb ez egy kapcsolatban mar maskepp van. Mondok ra egy elo peldat En! Harom eve vekony voltam kisportolt es volt egy gyonyoru baratnom. Aztan meghiztam es nem volt semmi... Most ujra vekony vagyok es kisportolt eeess ragadnak is ram a nok. Na ennyi!!
2013. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
89%

"Ha ilyen arányt véltél felfedezni, akkor tuti rossz helyen keresgélsz. Vagyis nem is az, hogy rossz helyen, csak éppen a legszebb, külsejükre nagyon sokat adó lányok közt."

A legnormálisabb, átlagos v átlag alatti külsejű lányok is mind ugyanolyan felszínesek. Ők se jönnek össze soha az életben csúnya fiúval.

2013. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Ne keverjük a 'csúnyát' az igénytelennel, vagy azzal, aki teljesen elhagyja magát.
2013. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Önbizalom és kisugárzás? Na ez az, amiben aligha hiszek. Egyszerűen külsőről van szó...aki nem tökéletesen izmos, annak annyi, egyedül marad.
2013. júl. 6. 13:11
 36/44 anonim ***** válasza:
59%
A párom sem 'tökéletesen izmos', sőt, mégis igazi férfi, aki nem nyavalyog. FÉRFI. Ezért imádom. Ti nem is vagytok azok.. :D Először kapd össze magad, aztán kezdj el gyúrni, mert ilyen aggyal, ami neked most van, nem érsz el sehova, még akkor sem, ha 'tökéletesen izmos' lennél.
2013. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom az a maradék 2% az apácák,valamint a multi-milliomos nők.

Nézd, megértelek. Jobb a másikat hibáztatni mert,ha ráébrednél,hogy benned van a hiba akkor bizony változtatni kellene,viszont a te önsajnál ató,a másikat pocskondiázó,0 társas iq-val rendelkező fajtád erre nem képes.

Csak nem értem ezért az irományért miért kell pazarolni azt a drága villamos-energiát! A sok sorstár meg még adja a lovat alá,itt jegyezném meg h a külső és a megjelenés egy és ugyanaz!-báró.

2013. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bennem van a hiba. Nem nézek ki tökéletesen, ennyi.
2013. júl. 6. 15:01
 39/44 A kérdező kommentje:
Mindenkinél csúnyább vagyok, akinek van barátnője, vagy volt már lányokkal viszonya.
2013. júl. 6. 15:02
 40/44 anonim ***** válasza:
11%
Talan nincscelég pénzed azért? Nekem nem számit a külsö csak az hogy mindent megkapjak
2013. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!