Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj akit sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akit sikerült befűznöm egy randira, de nem csak az igazat mondtam neki, de ez olyan csaj akinek nem is az kell. Gáz lesz egy ilyen kocsival megjelenni vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 6. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
IGen.
2013. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ha olyan csaj mint én, hogy asse tudja melyik jó kocsi és melyik nem, akkor totál mindegy neki :D

felőlem bármivel jöhetne, nem tudom mi most a menő... és sokan vannak így

2013. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azt hazudtad neki, hogy egy Audi R8-ad van vagy mi?
2013. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Lord Keri ***** válasza:
Attól függ, ha azt kamuztad, hogy tele vagy lóvéval akkor gáz! Amúgy ez egy régi de nagyon jó autó, szóval egy normális csaj előtt egyáltalán nem ciki!
2013. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondtad hogy ferrárid van, akkor van baj.... De am okés verda, a tiéd 98 as? :)
2013. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem sosem az érdekelt, hogy milyen az autója a pasinak, sőt az sem igazán foglalkoztatott, hogy van-e autója. Nálam ez huszadrangú kérdés. Ha pedig van autója az illetőnek, sokkal inkább nézem meg azt, hogy mennyire van rendben tartva, mint a márkáját. Sokat elárul a sofőrről, hogy milyen állapotban van kívül-belül az autó.
2013. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
97-es 1,9 Dízel. Nm hazudtam sokat, kicsit nagyítottam :D
2013. júl. 6. 22:46
 9/18 anonim válasza:
nem gáz, mehetsz
2013. júl. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Értékes emberek lehettek mindketten. :D
2013. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!