Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj akit sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akit sikerült befűznöm egy randira, de nem csak az igazat mondtam neki, de ez olyan csaj akinek nem is az kell. Gáz lesz egy ilyen kocsival megjelenni vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 6. 22:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én nem járnék veled. Igaz, fogalmam sincs az autókról, de ha ezzel akarsz elkápráztatni egy csajt, ott már baj van.

Nekem mindig is visszatetsző volt, ha egy pasi az anyagi helyzetéről kezdett el mesélni úgy, hogy még alig ismertük egymást. Második randi már nem is kellett soha.

2013. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Lord Keri ***** válasza:

Mit nagyítottál? Azt mondtad az 1,9-es helyett hogy 2.0-es? :D Vagy szívó dízel helyett, hogy turbo dízel? :DDD


Amúgy meg ha a csajnak csak azért kellesz, mert azt hazudtad jó kocsid van, az már eleve veszett ügy!

2013. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ez egy ilyen éhes csaj, csak mindig néztem milyen gyönyörű, és most rámentem. Aztán ő kérdezgetett h mivel foglalkozok meg minden. amúgy jó kis kocsi, kevés km, kis fogyasztás
2013. júl. 6. 23:02
 14/18 Lord Keri ***** válasza:

Tudom, hogy jó kocsi, nincs vele semmi baj!

Nekem is Audim van, bár én ezt mindig titkolom ismerkedésnél, még azt is hogy autóm van, hogy semmiképpen ne legyen befolyásoló tényező!


Amúgy ha meg kifejezetten pénzéhes csaj, és nincs vele komolyabb terved akkor meg, nem tök mind1 mit gondol?!?

Ha nem ért annyira a kocsikhoz, akkor úgyis csak annyit fog tudni, hogy Audi-ba ül és vigyorogni fog! :DDD

2013. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hehe, remélem....isten ments h hosszú távra tervezzek. Neked milyen audid van? Nekem is volt már A6(2002) 2,5TDI, meg régebben egy 1996os A3. Most ez kis A4
2013. júl. 6. 23:19
 16/18 Lord Keri ***** válasza:

Nekem egy 2004-es évjáratú Audi A3 2.0 TDI-m van!

Már az újabb generációs változat!

Nagyon meg vagyok vele elégedve, kis fogyasztás, viszonylag jó teljesítménnyel, jó komfortérzet, jó megbízhatóság! 17-es 225/45-ös gumival meg nagyon jól fekszi az utat, szóval úttartásból is 5-ös! :)

2013. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
140 Lóerős 2.0 TDI ugye?
2013. júl. 6. 23:29
 18/18 Lord Keri ***** válasza:
Igen. 140LE 320NM, elég kis fürge jószág!
2013. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!