Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszinte véleményeteket kérném!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte véleményeteket kérném!?

Figyelt kérdés
Foleg lanyok! A kerdes az az, hogy kulsore mi a baj velem.nagyon levagyok most torve. Nyugodtan a rosszat is mondjatok. Az ismeroseim mind teszik a szepet, hogy nincs baj. Mar nem hiszek nekik. Partatlan allaspontok kellenek. privatban kuldok kepet. Elore is koszonom. 18/f
2013. júl. 6. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nyugodtan küldhetsz.Az elsőt meg hagyd figyelmen kivül
2013. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted, ha gondolod.
2013. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is, köszi. :)
2013. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Küldj! :)
2013. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
küldj
2013. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldheted !:)
2013. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebből a kérdésből nem derül ki hogy mi is zavar. Az természetes hogy ilyen korban a felszínes dolgok érdekelnek, azaz hogy hogy nézel ki meg hogy mi gondolnak mások, de ezt jó esetben mindenki kinövi. Az is természetes hogy le vagy törve, emberi érzés. Miért nem hiszel amúgy az ismerőseidnek? Nem vadidegenek véleménye számít hanem az hogy a neked kedves emberek mit gondolnak. Ha te ennyire sem bízol az ismerőseidben akkor társaságot vagy barátokat kellene cserélned.
2013. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is kuldhetsz fotot:)
2013. júl. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nyugodtan nekem is küldj :)
2015. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!