Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Lécci mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Lécci mondjátok el az őszinte véleményeteket.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 3 éve beszélgetek msn. Jó tudom,hogy msn-en nem lehet teljesen kiismeri valakit,de én mégis úgy érzem mintha már taliztunk volna...és eléggé szeretem amennyire lehet egy embeert men.en keresztül...már azóta tetszik amióta elkezdtünk beszélni....mindent elmondunk egymának. Mindig őszinték vagyunk egymással, tudjuk, hogy ki mit szeret mit nem. ÉS szombaton lenne az első talink...szerintetek mit lehetne megengedni első talin???
2011. máj. 4. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdővizet?
2011. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca. ***** válasza:
100%

ha elég nagy a kád, jó az.

amúgy amit te jónak látsz. ne azerkölcsök határozzák már meg a kakás kis életünket. majd én eldöntöm mi nekem a jó, tegyél így te is :)

2011. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ezen pörögtem egy sort! :)


Szerintem ezt úgyis adja a hangulat, hogy mi lesz. Én max csókig mennék el a helyedben.

2011. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Xd rendes válaszokat lécci.:d
2011. máj. 4. 21:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2011. máj. 4. 22:00
 6/9 tsz-tag ***** válasza:
67%
szerintem először szo-pd le aztán szép lassan vezesd a farkát a seggedbe :) ez biztos tetszene neki és szerintem természetes is az első találkozásnál
2011. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mivan veletek válaszolni nem tudtok am szerintem flörtölj vele vagy mond el az igazat :)
2011. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hümi ***** válasza:
az durva 3éve :D jó nekem is van ilyen de én csak haveri szinten bírom a srácot :D ..Ami jön, dumálgassatok meg stb. és ha meg van az a pillanat jöjjön az a csók ha már ennyi ideje ismered :D
2011. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.:) Csók szerintem lesz...legalább is remélem .:$
2011. máj. 5. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!