Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodtam ilyesmit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam ilyesmit az exemmel?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve szakítottunk, és az elejétől fogva nem ő volt az igazi, a kapcsolatunk is inkáb csak testiségen alapult. Most viszont a lehető legboldogabb párkapcsolatban élek egy olyan fiúval, akinél jobbat el sem tudnék képzelni. Mégis azt álmodtam, hogy a mostani barátom háta mögött egy buliban valahogy elkezdtem megint flörtölni az exemmel, és valami fenmenális érzés volt mikor megint hozzám ért, aztán elvitt a lakására és majdnem eljutottunk odáig, hogy lefekszünk. Nem éreztem semmi szerelmet iránta csak egyszerűen jó volt volt vele lenni, megérinteni és megcsókolni. Olyan bűntudatom van, de nem megy ki a fejemből ez az álom. Borzasztóan érzem magam. Szerintetek miért lehet?

2013. júl. 7. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
gondolom az ágyban jobban ki tudott elégíteni az exed, mint a mostani, ezért álmodtad ezt.
2013. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
"az időnként bevillanó exek általában nem jelentenek többet, mint némi mentális vakációt a jelen hétköznapjaiból. A volt kedvessel erotikusat álmodni bármit jelenthet, ami hozzá kapcsolódik: ha fiatalok voltatok, az akkori évek szabadságára, ha pedig rosszfiú volt, akkor a spontaneitásra és izgalomra való vágyat jelzi. Ha igazán rossz emlékű kapcsolat, akkor valamilyen mostani elnyomásra vagy magánéleti nehézségre hívhatja fel a figyelmet."
2013. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!