Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt találtam neten. Nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt találtam neten. Nektek mi a véleményetek róla? :O

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 7. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
pozitív
2013. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elszomorító. De még mindig jobb megölni egy magzatot a születése előtt, mintha árvaházban nevelkedne vagy nemtörődöm tizenéves szülei lennének. Esetleg egy megerőszakolás után fogant volna.
2013. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Elolvasni nem fogom a szöveget a kép alatt, mert valami sablonos tipikus nyáladzós facebookos hülyeség, az biztos. Amúgy meg sosem értettem mi a nagy hűhó az abortusszal kapcsolatban... ha a szülők nincsenek kész a gyerekre, akkor miért tartanák meg? Lehet mondani, hogy kegyetlenség a gyerekkel kapcsolatban, de az még nem is gyerek. Illetve ha nem kötődik hozzá egyáltalán se az anya, se az apa, akkor mégis miről beszélünk?
2013. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy 6 hetes kisbaba egyrészt nem tud gondolkodni, másrészt nem él át érzelmeket :D Tehát a kép alatti szöveg egy tipikus "sírd ki a szemed" hülyeség, aminek semmi alapja.


Az abortuszról pedig az a véleményem mint a 3. válaszolónak. Már most sajnálom hogy leírtam, vesztek 5 pontot a toplistán :(

2013. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
én is utálom az ilyen fb-s hülyeségeket, viszont elszomorító, hogy a felelősségtudat mennyire háttérba szorult manapság mint érték, oké az a magzat lehet nem érez semmit, de a kedves kis szülei gondolkozhattak volna hamarabb is, igazságtalan, hogy egy 'élet' másik két ember felelőtlensége miatt feleljen, persze nem lehet ítélkezni, de akkoris :/
2013. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előző válaszolóval, nincs tudata a magzatnak, csak egy üres burok, nincsenek érzelmei, az agya sem alakult még ki rendesen. Valóban életnek nevezhető, de embernek semmiképp.

Ráadásul a halál nem a legrosszabb ami történhet, egy nagyon rossz élet az árvaházban, vagy nemtörődöm szülök, akik nem foglalkoznak vele, elronthatják az egész életét.

2013. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Írja ott, hogy már 2 hetes korában szopja az ujját,4 héten elkezdett nőni a haja, és így tovább, ez lehetséges, vagyis így van? Olyan korán már fejlődik annyira?

2013. júl. 7. 14:37
 8/10 anonim ***** válasza:
valaki kopaszon születik, szóval emberfüggő, de tudata akkor sincs
2013. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2hetes korában ujjak xD

"A második hónapban már elkülöníthető a feji rész, megkezdődik a végtagkezdemények kialakulása. A farokrész még néhány hétig fennmarad. A felső végtagok fejlődése gyorsabb, mint az alsóké, hamarosan kialakulnak az ujjak is. "

2013. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért kéne védekezni, vagy a lábakat nem széttárni!
2013. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!