Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csütörtökön a barátom belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtökön a barátom belém élvezett és nem védekeztünk! Tudom felelőtlenség, de ez most mind1. azt mondták nem lehetek még terhes mert 12 napja mult el a menstruáció. Sajnos nem jutottam esemény utánihoz most akkkor terheees vagyook?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél teszteeeeeet
2013. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Csak...érdekel...
2013. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyűjthetsz az abortuszra
2013. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 belbolyhocska ***** válasza:
100%
Irány a nőgyógyász! Én gyógyszer mellett lettem terhes menstruáció után 1 nappal!!! És ikrek lettek.. Nem hiszem, hogy ugyanazt át akarod élni amit én. És mellesleg lehetne több eszetek is...
2013. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 napja múlt el, akkor valószínűleg pont ovuláltál, tehát a legtermékenyebb időszakodban sikerült beléd élveznie, gratulálok. Mi az, hogy nem jutottál esemény utánihoz? xD Ez már kib_szott nagy felelőtlenség. Mi történne, ha szex előtt tájékozódnának egy kicsit a gyerekek...? De komolyan, lassan úgy érzem, hogy szegényeket valamilyen komoly fizikai korlát akadályozza ebben. Már ahhoz sincs elég lélekjelenlétem, hogy valamilyen felvilágosító weboldal linkjét elküldjem...
2013. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lehet, hogy terhes lettél, de nem biztos

csináltass egy tesztet

2013. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nagy eséllyel,gratulálok,nincs is nagyobb ajándék mint egy gyerek,bár az ész sem utolsó
2013. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 6osnak igaza van. Az átlag 28 napos ciklus közepén (azaz, menstruáció kezdete után olyan két héttel kb) kezdődik meg az ovuláció. Mivel te nagyjából abban az időszakban voltál, ezért sokkal sanszosabb a terhesség, mint úgy általában máskor.

Azt viszont nem tudjuk, hogy terhes vagy-e, és a teszt is csak kb 2 hét múlva tud pontos eredményt mutatni, a nőgyógyász talán már mondhat valamit.

2013. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy "nem jutottam eseményutánihoz", bármelyik ügyeleten felírják neked, utána a gyógyszertárban kiváltod. A legtermékenyebb időszakodban élvezett beléd.
2013. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!