Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9 napja késik, teszt negatív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 napja késik, teszt negatív, petefészek cisztáim vannak, zűrös család,16/L, mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 napja késik. Csináltam tesztet és negatív. Utána néztem a neten és a cisztáimtól elvileg késhet. Eddig mindig bejött a meleg vízes fürdő de most ez sem vált be. A szüleim idősek és ha a nőgyógyászattal jönnék tuti kevesebb időt tölthetek a barátommal. Valami ötlet amit esetleg én is tudok tenni?

2013. jún. 28. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menj el tényleg!! Lehet itt komoly baj is, de reméljük nincs ilyenről szó. Írd majd meg mit mondott az orvos,
2013. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen baj lehet pl?
2013. jún. 28. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
nem akarlak megijeszteni de páromnak is volt két ciszta neki is késett a teszt negatív lett és mostmár 4 éves a kisfiúnk! Szerintem menj el dokihoz! Az a biztos
2013. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy csak a ciszták miatt akarsz nődokihoz menni, azt igazán nem kenhetik a barátodra, erről senki nem tehet.
2013. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát a ciszták eleve késleltethetik a mensit, rendszertelenné teszik azt.... Csak ennyit tudunk. Mit akarsz tenni? Meghozni a mensidet? O.o Csak ezért ne menj orvoshoz... Gondolom a cisztákkal foglalkozol orvosilag, nem? Ha védekeztetek, ne a terhesség miatt parázz...
2013. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen a mensit szeretném előrehozni, hogy megnyugodjak. Terhes elvileg nem lehetek, 12. napon volt 2db ki-be de egyből felhúztuk a gumit. Elvileg 1000% h nem vagyok az, de félek, hogy attól a két db-tól már az lehetek. " éve tudom h vannak cisztáim mert 2 hetet voltam kórházba velük mert 10 cm-re megnőttek és a mai napig ez van. Apám orvos szóval amíg nem vagyok halálos beteg addig nem megyek orvoshoz, ha csak nem egyedül. Ma felhoztam anyámnak a nőgyógyász dolgot, mert 9 napja késik. Ellenezte.
2013. jún. 28. 12:58
 7/12 A kérdező kommentje:
* 2 éve tudom..
2013. jún. 28. 12:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, kedves kérdező, elég nehéz dolgod van a szüleiddel... csak a nődokihoz áll így anyukád, vagy alapból az orvosokhoz? Például ha lázas vagy, fáj a torkod, tüsszögsz, stb... akkor a háziorvost is ellenzi? (azt nem tudjuk, hogy apukád milyen orvos, ha háziorvos, akkor persze a kérdés tárgytalan, minek is mennél akkor orvoshoz.) Mert ha csak a nődokit ellenzi ennyire, annak több oka is lehet, a régimódiságtól kezdve egészen addig, hogy ha nőgyógyászhoz mész, az ugye azt sugallja anyukádnak, hogy lassan nővé érsz, és ezt nem tudja elfogadni, stb... Egyébként a nőgyógyászt amúgy is rendszeresen látogatni kéne pl rákszűrés miatt, neked pedig a ciszták miatt különösen fontos lenne, furcsa, hogy ezt anyukád nem látja, mi több, ellenzi. Kényes téma, de én először is megpróbálnám ezt vele megbeszélni, hogy mire fel ez az ellenzés, ha viszont nem tudod ezt megbeszélni vele, akkor szimplán a tudta nélkül elmennék. Ne értsd félre, a kilenc napos késés még nem akkora baj, ezt leginkább a későbbiekre nézve írtam Neked.
2013. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az utolsó választ ez is bizonyítja h nem én gondolkozom teljesen rosszul :) igen háziorvos ezért nem szoktam ezen stresszelni, de ebben a témában most tanácstalan voltam. A szüleim 60 évesek és én a nyolcadik, legkisebb gyerek vagyok. Lassan, de nehezen fogadják el azt, h lassan én is felfogok nőni.
2013. jún. 28. 15:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát menj el egyedül...
2013. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!