Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk mi a véleményetek a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Hogy nincs együtt a lány meg a fiú barátok de összejárnak szexelni,kavarnak.. kritikák is jöhetnek meg vélemények persze:) valaki bevállalná? 19/l
2013. júl. 7. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem lenne ellenemre. Sőt...:) De nem cska dugunk és azon kívül nem beszélünk, hanem tényleg haverság jelleggel.


A kritika meg annyi, hogy könnyen elképzelhető, hogy valaki többet akarna ennél. Ha a másik is, akkor oké, különben valaki nagyon rosszul járhat.


25/f

2013. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan, hogy a kettő között valahol. Vagy barátság vagy pedig párkapcsolat ezerrel, de ez semmiképpen nem vezet jó eredményre. Tehát vagy szexeltek is, vagy semmi. De hogy néha tapogatjátok egymást, mint a kanos kutyák, annak tényleg nincs semmi értelme. 19/F
2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolog, én benne lennék.

F

2013. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasik nagy része benne lenne.

A nők között már kevesebben vannak, akik hosszabb távon képesek az érzéseiket kikapcsolni és nem beleszeretni a "barátba".

Inkább az a baj ezzel, hogy egy már működő és jó barátságot kár a szexért feldúlni. Egy kezdődő barátságban meg a fene sem tudja, hogy tartós lesz-e, vagy a pasi 2-3 hét után azt mondja, hogy csak a szexre kellett a lány.

2013. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szeretném egy tapasztalatlan, tini lánnyal kipróbálni, de mivel nincs ilyen lány barátom, ez egyelőre megmarad csak álomnak. :)
2013. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is jo moka, es nem kivetni valo dolgo... 2 barat miert ne szorakozhatna neha? es ha ismerik is egymast, az csak jobb mert az agyban is jobban meg fogjak talalni a kozos hangot! 17/l
2013. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!