Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam meg neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam meg neki, hogy kit veszített? Bövebben lent

Figyelt kérdés
Pár hónapja,kb. egy éve megismertem egy srácot és elég könnyen megszerettem. Akkor úgy éreztem,hogy tetszek neki,de nem lépett. Aztán a tudtomra adta,hogy tetszik neki egy lány,enyhén "szíven ütött". De ez is csak kb 2 hétig tartott,aztán megint úgy éreztem,hogy bejövök neki és a kapcsolatunk fordulópontot vett. Barátság extrákkal lett a kapcsolatunk.(nem kell durva dolgokra gondolni). És ez volt az utóbbi hónapokban,egészen a mai napig. Ma megtudtam,hogy egy ideje együtt van egy lánnyal,de az az idő alatt is olyan volt a kapcsolatunk,mint akkor amikor nem volt barátnője. Ez a dolog is "szíven ütött". Reményt adott,de esélyt nem. Én nem adtam a tudtára,nem is mondtam olyan dolgot amiből letudta volna vonni,hogy nekem ő bejön... Szerintetek mit csináljak? Hogyan mutassam meg neki,hogy kit illetve mit veszített? Léci,normális válaszokat adjatok! És nem,nem vagyok eltelve magamtól,nem vagyok ego mániás miss pics@ se. Tehát tényleg kérlek titeket,hogy valami jó ötleteket,tanácsokat adjatok! :) (16/L.)

2013. jún. 4. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vonat már elment, vond le a tanulságot és máskor viselkedj méltóságteljesebben. Segítek picit, hogy miket rontottál el:


1- "Aztán a tudtomra adta,hogy tetszik neki egy lány"

Akkor miért gabalyodtál vele össze, mit vártál?


2- "Barátság extrákkal lett a kapcsolatunk."

Olyan nincs. Olyan van, hogy "dugok ezzel a csajjal/fiúval, amíg nem jön jobb.


3- "Én nem adtam a tudtára,nem is mondtam olyan dolgot amiből letudta volna vonni,hogy nekem ő bejön"

Szóval most azt hiszi, hogy könnyűvérű vagy, csak úgy brahiból huncutkodsz bárkivel...


Legközelebb tudasd a kiszemelteddel, hogy tetszik, meg azt is, hogy komoly kapcsolatot szeretnél. Ez a fiú már sosem fog komolyan venni téged, de a jövőben ne szúrd el ilyen banális dolgokkal. Sok sikert! :)

2013. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondom NEM kell rosszra gondolni. Azaz nem történt köztünk semmi olyan,sőt..! Nem vagyok könnyűvérű és ezt ő is nagyon jól tudja/tudta,mondta is,hogy nehezen lehet engem bármire is rávenni,most gondoltam egy hétvégi bulira ahova elhívott...
2013. jún. 7. 06:51
 3/3 A kérdező kommentje:
De ahogy levettem kedves válaszadó nem érted... :/
2013. jún. 7. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!