Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha többet keresnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha többet keresnétek jóval, mint a párotok, sajnálnátok tőle a kényeztetést?

Figyelt kérdés

Ha megengedhetnétek,komolyan nem költenétek rá?

Kibírnátok,hogy ne adjatok meg neki mindent ami csak kell?

Ha cserébe tiszta ruha,ebéd várna itthon,és szép,magára adó feleség?

Mert ebben a kérdésben vannak olyan sóher pasik,akik elnéznék hogy a nő kevés keresettel fizet mindent!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Mi a vélemény?

Azért keresnétek,hogy sajnáljátok a pénzt az élettársatokr?

Kire költenétek szivesebben pénzt?

Egy idegenre?



2013. júl. 7. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nő létemre mondom azt,hogy egy ilyen gondolkodású nő,férfiként,soha a büdös életben nem kéne!
2013. júl. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mert?


Szerintem az emberek 80%-a nem értene egyet veled!


Én bizony bevallom,hogy minimálbérért dolgozó pasi nekem nem kéne!

Választani meg szerintem jogom van!

2013. júl. 7. 21:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled kérdező!!

De hagyjad őket, ezeknek fogalmuk sincs róla, hogy mi miről beszélünk!Állandóan az eltartással jönnek, stb.Pedig abszolút nem erről van szó.Számukra gondolom ismeretlen fogalom, hogy elviszik a barátnőt vacsizni, vagy moziba, ilyesmi.Sajnálják a pénzt!de szerencsére elég nagy a föld, és zsák is megtalálja a foltját!Még jó, hogy vannak normális gondolkodású pasasok is.

2013. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére még vannak normálisan gondolkodó nők, köszönöm kedves első.


Szerintem egy normálisan gondolkodó nő nem tudja elviselni, hogy eltartsák.


Jóval többet keresek, mint a feleségem, ő mégse hagyná, hogy eltartsam. Szereti a munkáját, sikeres is benne és így nem érzi magát kellemetlenül. Mégis meg van mindenünk, munka mellett is ad magára, a házimunkát pedig közösen csináljuk. Egy normális kapcsolatban ennek így kellene működne. Így vagyunk együtt a gyerekeinkkel egy család.


De ha Te arra vágysz, hogy eltartsanak, akkor szíved joga. Csak nehogy húsz év múlva lecseréljenek egy fiatalabbra, mert akkor mi lesz veled képzettség, munkahely és gyakorlat nélkül?

2013. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ti nem tudjátok felfogni, hogy itt nem eltartásról van szó?Hanem arról, hogyha tehetős a pasi, megvesz a barátnőjének ezt-azt?NEM ELTARTJA!!!
2013. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ha megengedhetnétek,komolyan nem költenétek rá?

Kibírnátok,hogy ne adjatok meg neki mindent ami csak kell?

Ha cserébe tiszta ruha,ebéd várna itthon,és szép,magára adó feleség? "


Negyedik vagyok. Lehet, hogy nekem van gondom a magyar nyelvvel, de nekem ebből az jön le, hogy el akarja magát tartatni. Még a férj dolgozik, addig ő a szépségével és a háztartással foglalkozna, hogy amikor hazaér, akkor tiszta lakás, friss étel és egy csinos feleség várná otthon...

2013. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Én bizony bevallom,hogy minimálbérért dolgozó pasi nekem nem kéne!" - én meg férfiként annyira azért soha nem lehetek kiéhezve, hogy egy ilyen mentalitású anyagias nővel is beérjem...

Tudod Kérdező, ha egy férfinak 20-nál több az IQ-ja, akkor tudja azt, hogy az, hogy most megy a szekere, az semmit sem jelent a jövőre nézve, társat meg "jóban-rosszban"-ra keres...

De végülis valamire azért az anyagias nő is tökéletesen alkalmas... biológiai szükségletet kielégíteni... egyszer...


És eszembe sem jutna egy nő ingyenélését finanszírozni, mindenképp elvárnám a társamtól, hogy legyen a létezésének valami célja, tegyen valami hasznosat is a világban. Ha tényleg szekérderékban áll a lé, akkor csináljon karitatív tevékenységet, vagy akármit.

2013. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor kedves férfiak szerintem buzuljatok be!!!


mert ilyen sóher pasi egy nőnek se kéne,mint ahogy a linkel kérdésben én már leírtam a tartalmasabb véleményemet evvel kapcsolatban!

2013. júl. 7. 21:36
 9/13 A kérdező kommentje:
még 1x nem fogom.....
2013. júl. 7. 21:37
 10/13 A kérdező kommentje:

te meg szánalmas vagy 1.!!!


ment is a piros!

2013. júl. 7. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!