Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bele mennétek ilyenbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bele mennétek ilyenbe?

Figyelt kérdés
Feltesztek itt egy kérdést, hogy ismerkedne-e veletek valaki. Írnak is. Se kép, se telefonszám, és másnap elmentek. Persze a randi senki sincs ott.
2013. júl. 7. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
kép és telefonszám nélkül nem. sok gyökér. minek beszélik meg a találkozót ha nem mennek el.
2013. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Alapból nem teszek fel ismerkedős kérdést. Amúgy se mennék bele.
2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legalább a telefonszámot megadhatná, ha nem akkor titkol vmit N
2013. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem, bármilyen beteg emberbe bele lehet botlani

egyébként ha ez veled megesett, lehet ott volt, csak messziről látott téged és nagyon visszataszítónak talált így lelépett még időben :D

2013. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, jobb óvatosnak lenni. Egyébként sem pártolom az internetes ismerkedést, ilyen szinten pedig pláne nem. Nagyon sok kétes figurával lehet találkozni így, főleg, ha nem vagyunk elővigyázatosak. De még akkor sem mennék bele a randiba, ha küld magáról képet, mert bárkiről küldhet képet, akiről akar..
2013. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jártam már én is így. Igaz nem itt. Túlságosan bíztam benne. Persze a randihelyen meg rám volt kattanva egy fullos mások által milfnek hívott nő... Én hülye meg csak vártam azt az aranyos fiatal lányt...
2013. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!