Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem mennétek vissza néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem mennétek vissza néha a múltba hogy valamit ujra át éljetek vagy máshogy csináljatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

De igen.

24L

2013. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De!
2013. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Minden álmom :)
2013. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
részben vissza mennék, elvégre ki ne akarna ilyen kalandban részt venni... még marty mcfly is... viszont ott van a félsz, hogy akkor a jó dolgok sem történnének meg, vagy egy másik elmélet szerint az nem is a valódi téridő lenne, hanem ehhez a valósághoz képest egy alternatív világ. ami annyit jelent, hogy hiába megyek vissza, és hiszem azt, hogy megváltoztattam valamit, ha itt ebben a valóságban csak annyi történik, hogy én örökre eltűnök... ha meg ide térek vissza, akkor meg persze nem változott ebben a téridőben semmi a múltban, mert nem ennek a valóságnak a múltjában jártam, hanem egy párhuzamosban... újraélni meg a nem szeretnék nagyon semmit, mert minden ami jó eddig történt velem, azt meg tudom ismételni.
2013. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne hétfő estére visszamenni, és sokkal kevesebbet inni :D
2013. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne a múltban élj, hanem a jelenben! :-)

Ami megtörtént nem fordítható vissza, persze ez csak egy kérdés, de akkoris...

2013. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Létezik olyan ember, aki erre nem-mel felel? Senki sem tökéletes, biztosan mindenki követett már el olyan "hibát", amit szívesen kitörölne, megváltoztatna. Ja, és hogy ne csak a negatív részéről beszéljek, nyilván mindenki élt már át olyan kellemes, szép, boldog pillanatot, amit újra átélne.
2013. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
So-so! Nem mennék vissza már pl érettségizni, de azért egy jó görög pizzát (oliva bogyóval, feta sajttal, paradicsom karikákkal, fűszeres csirkemell kockákkal HMMM!! :) ). Egy párszor elnyammognák rajta, de csak úgy, hogy mindig megeszem, aztán visszamegyek az időben oda, amikor kiszállítják és újból megenném! XP
2013. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon sok minden miatt visszamennék mert sok hibát elkövettem viszont a jövőbe is mennék,

mert a mostani helyzet a legnehezebb.

2013. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bárcsak vissza lehetne menni....pár dolgot nagyon másként csinálnék és vannak amiket meg sem tennék, mert nagyon bánom őket. De ugye ez lehetetlen sajnos.
2013. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!