Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellett megismernem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett megismernem, ha csak szenvedek? Mit tegyek hogy elfelejtse. Vagy, hogy közelebb kerüljek hzá? Oz

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki messze lakik tőlünk, de a mi házunk mellett van hétvégi házuk...a szüleink nagyon jóban vannak, és az apukája egészen sokszor jön haza, de Ő nem olyan sokszor, mert sok meccse van, úgyhogy elfoglalt. 3 évvel idősebb nálam, és nagyon helyes, a legjobb pedig, hogy még a belsője is nagyon rendben van. Amikor először megláttam és beszélgettem vele azonnal beleszerettem...csak hát alig látom...attól félek, hogy biztos körül veszik a szebbnél szebb lányok, és talán nem is gondol rám soha...nem jár senkivel, de akkor is félek. Vannak vele nagyon jó közös emlékeim...például kvadoztunk együtt, sokat beszélgettünk, voltam már náluk is és csak kettesben vele is és nagyon jól el tudtunk beszélgetni...voltam már egy meccsén is...és nem, olyan régen voltunk náluk, már nagyon rég láttam, ott volt a legjobb barátnőm is, és olyan sokszor rám nézett a szemembe, de tudom ez nem jelent semmit....mit tegyek? Hogy elfelejtsem...vagy, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz?
2013. júl. 8. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy:D

Figyelj,ha még nincs senkije,akkor van remény.(vagy homok..)

Próbáld megközelíteni pl. írj rá facebookon.


Bár feltételezem tizenévesek vagytok,és ilyenkor a 3 év nagy különbség..én nem jönnék össze ennyivel fiatalabbal.

17/F

2013. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" a legjobb pedig, hogy még a belsője is nagyon rendben van"

még szép, hogy rendben van a belsője, hiszen sportoló! xD

2013. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha quadoztak, akkor valószínűleg nem 14 a csaj... :)
2013. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Veszettállat! Nem biztos hogy focista.. :D
2013. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek. Írj rá, kezdeményezz, vagy akár ki is mutathatod jobban hogy tetszik neked. A félelmeid normálisak ilyen esetben, pl hogy azt hiszed hogy sok szép lány veszi körül meg stb, de ez alaptalan, ilyenekre csak azért gondolsz mert aggódsz mivel tetszik neked. Esetleg arra is rákérdezhetnél finoman, hogy tetszik e neki valaki vagy "foglalt-e a szíve"... Csak úgy mintha érdeklődnél hogyléte felől és mellékesen kitérsz erre.
2013. júl. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődj iránta, és lehet lesz belőle valami.
2013. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Amúgy kosarazik (mint én):)
2013. júl. 9. 00:25
 8/8 A kérdező kommentje:
ja:) és 15 vagyok:)
2013. júl. 9. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!