Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy hete késik a menstruác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy hete késik a menstruációm de nem lehetne semmi. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn feküdtem le először a mostani barátommal és kedden kellett volna megjönnie. Mivel a gumi nemszakadt ki nemgondoltam hogy bármilyen probléma lehet. A biztonság kedvéért holnap csinálok egy tesztet. Arra gondoltam hogy mivel pont egy nappal előtte ezért megzavarta a testemet. Volt valakinek hasonló?
2013. júl. 8. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció néha késik. Többet nem tudunk. Felesleges ilyen kérdéseket feltenni.
2013. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még neked nem állt be akkor nem kell aggódni..de ha már egy jó ideje rendszeres akkor se kell parázni mert védekeztetek.. valószínűleg ezt sose tudja meg majd a tudomány,hogy miért:) Ülj bele forró/meleg de inkább forró vízbe...hátha segít:)
2013. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
megpróbálkozom vele :) köszönöm:)
2013. júl. 8. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel védekeztetek, nincs miért aggódni. Talán csak kisebb trauma volt a testednek az első szex...

Egyik ismerősömnek 2 héttel előbb jött meg azért, mert tetoválást csináltatott! Annyira megviselte a szervezetét.


Lehet hogy a tested így reagál az idegen és új élményre.


Ne aggódj. Egy tesztet ellőhetsz hogy ne idegeskedj!


27/N

2013. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!