Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, szűz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, szűz, és késik a menstruációm. Nagyon félek, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg vagyok miatta. Mindig úgy kelek, hogy fáj a hasam, de a fájdalom leginkább egy gyomorrontásnál megjelenő érzéshez hasonlítható.

2013. jún. 20. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak nem állt be rendszeresre, még fiatal vagy, ne parázz. ha szűz vagy még, szinte biztos, hogy nem is lehet semmi baj.
2013. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
16-7 éves korodig nem áll be.
2013. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most kicsit megnyugodtam. Lehetséges az, hogy ebben a hónapban nem is fog megjönni? =/
2013. jún. 20. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Minden hónapban meg kell, hogy jöjjön. 14 vagy, ilyenkor ez teljesen természetes. Én kb 17-18 voltam, mikor ténylegesen beállt a mensim.
2013. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek anno, kb. ennyi idősen kimaradt 3 hónap. Az anyukája már azt hitte, hogy terhes lett, de még szűz volt... :D Nem lett semmi baja. De ha nagyon félsz, akkor kérd meg anyukádat, hogy vigyen el egy nőgyógyászhoz, ő biztos meg tud nyugtatni. :)

18/L

2013. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz, és mióta késik? Ha kevesebb mint 2 éve jött meg az első, és nincs fél éve, hogy késik az éppen aktuális menstruációd, akkor ne aggódj.
2013. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 14 évesen jött meg. 3 napig tartott, majd 18 nap múlva megint megjött, aztán 2,5 hónapig semmi. az első egy évben teljesen rendszertelen volt:) szóval semmi okod aggódni
2013. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!