Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen döntést hoznátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen döntést hoznátok a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

Harmonikus párkapcsolatban élsz a pároddal (normál vagy házassági) és a következő döntés elé állítanak: el kell döntened, hogy a párod egy férfit vagy egy nőt elégítsen ki orálisan. Az indok, a következmény stb. mellékes - a lényeg, hogy döntened kell! Te kit választanál a párodnak: egy férfit vagy egy nőt?


Megjegyzés:

1. Mindenki (hetero- és homoszexuálisok) válasza érdekel.

2. A válaszhoz légyszíves írjátok már oda a korotok és nemetek!


2009. okt. 17. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

A párom inkább egy nőt elégítsen ki, nem tudom miért, de inkább azzal. :)

17F

2009. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már harmonikus kapcsolatban nem szokott ilyen lenni. De a kérdésre a válasz. Egyik sem. Inkább válassza a következményeket. Ha megtenné bármelyik nemmel engem veszítene el.
2009. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jelen esetben nincs kibúvó - döntened kell valaki mellett!:)

Azért nem is írtam semmilyen okot, mert így mindenki azt képzel bele, amit akar. Ráadásul mindketten benne vagytok, hisz Te döntesz arról, hogy a párod mit tegyen.

2009. okt. 17. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:

not(szokott is neha:) )

33f

2009. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha már választani kellene, akkor inkább nő. Egy férfi számára nyilván kellemesebb egy hölgyet kielégíteni, mint egy férfit. Meg egyébként is: fogalmazhatunk úgy, hogy "szabad pórázra van engedve a párod". Hogy miért? Mert bizonyára szüksége van egy kis izgalomra, változásra. Így úgy teheti meg mindezt, hogy Neked is jó...És mégsem megcsalás! :D Ez szerintem jó :)
2009. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jajj, bocs, az előzőhöz: 20/Nő :)
2009. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieknek és várom a többiek véleményét is!
2009. okt. 17. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:

van egy olyan tippem hogy fogadás volt ?:D

hát attól függ milyen fogadás, mert ha vesztettem volna a helyedben akkor szívatásból férfit mondanék, de ha nyertem akkor nőt :D

2009. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább egy nőt elégítsen ki..Nem tudom miért,izgat a lány-lány dolog.

21 F hetero-manapság már nem egyértelmű(és általában a válaszok alapján itt sem)

2009. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább egy nőt,mint egy férfit:)

18L

2009. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!