Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti mit tennétek a következő helyzetben? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki engem kihasznál, hülyének néz, de nem küldhetem el mégse, mert ki vagyok neki "szolgáltatva", mert ő az a lány egyedül, aki szóba áll velem úgymond. Ti mit tennétek a helyemben? Két lehetőség áll előttem: egyedüllét, vagy továbbra is kihasználtság... Mit tegyek? (lúzer srác vagyok, ezért nem kellek amúgy egyik lánynak sem)
2011. júl. 24. 18:16
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
zavard el a pi***ba, vagy mond meg neki hogy fejezze be.
2011. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy kihasználjanak! Légy férfi! És ilyen mentalitással, hogy 'lúzer srác vagyok, ezért nem kellek amúgy egyik lánynak sem', pedig nem mész semmire!
2011. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Keeper ***** válasza:

Változtass a hozzáállásodon, végy be 1 adag önbizalmat(nem nagyképűséget). Lélegezz 1 nagyot. És küldd el a búbánatos bús francba a csaj, ha kihasznál, merthogy megteheti. Bizonyítsd be neki hogy nem teheti meg! Lesz más. Főleg, ha egy kihasználós nőt kidobsz, lehet egy másiknak bejön a szituációból kiszűrődő bátorságod. HAJRÁ!!! =)

20*F

2011. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Férfitársaim? Te és a férfi szó egymástól nagyon távol álló fogalmak. Egy férfi nem hagyja, hogy kihasználják, egy férfi nem sajnáltatja magát itt, hogy mekkora lúzer, egy férfi bármilyen helyzetben férfi tud maradni. Ne legyél fatökű, és állj a sarkadra, különben punci maradsz egész életedben.
2011. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy meg fogod dugni! ettől biztos meglepődik. ha nemet mondd, akkor hagyd ott örökre!!!!
2011. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért vagy luzer mert azt is gondolod magadról. Legyen önbizalmad és akk más lányoknál is bepróbálkozhatsz. Azt a hülye Pic**t küldd el a francba élősködjön máson. Légy már Férfi. ne hozz ránk szégyent :)
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Dobd ki, lehet, hogy éppen ettől fog megugrani a népszerűséged.
2011. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hülye vagy meg is érdemled. Mégis hány éves vagy te, 12?

Mi az, hogy kihasznál, de nem küldheted el a francba? Miért ne küldhetnéd? Akkor mi lesz? Ha amúgy sem állnak veled szóba, akkor nem mindegy?

Inkább lennék teljesen egyedül, minthogy valami kis k.rva folyamatosan kihasználjon bármilyen téren is.

És ilyen gyökér hozzáállással nem merd magad férfinak nevezni, mert nem vagy az.

2011. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a fölfogást..... annak a csajnak keverjél el egy akkora frászt hogy fal adja a másikat, és keressél egy normális lányt....
2011. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát ha hagyja magát, akkor én nem hagynám ott!
2011. júl. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!