Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le lehet egy nőnek vakarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet egy nőnek vakarni magáról olyan véleményt amit alkottak róla?

Figyelt kérdés
Ha engem valaki megitélt egy bizonyos módon ,az már nem fog mást gondolni rólam ? Az emberek nem változnak egy bizonyos kor után ?

2013. júl. 8. 17:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Tizes , köszönöm szépen . Tetszik a válaszod . Jól gondolkodsz . :) Van benne logika .


Úgy is próbálok ezután élni ,hogy ne izgassam magam azokon a dolgokon amik nem is igazán fontosak . Ne kattogjon folyton az agyam azon ,hogy ki mit mond , mondott és az mit is jelent meg ilyenek . Lényegtelen , és én meg már agyonra strapáltam magam ezzel a túlontúl sok gondolkodással arról ,hogy ki mit mondott . Lazábban akarom venni a dolgokat .

2013. júl. 9. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!